Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy valakihez...

Elképzelhető, hogy valakihez annyira kötődöm lelkileg, hogy megérzem, amikor rám gondol?

Figyelt kérdés

Lassan már egy éve lesz hogy ő nem része a mindennapi életemnek. És kb azóta szokott időnként jelentkezni egy furcsa, nyomás- vagy zsibbadásszerű érzés a tarkómban. Először megijedtem, elmentem orvoshoz. A vérképem tökéletes, a CT semmi rendelleneset nem mutatott, a neurológiai eredményeimmel sincs baj. Szóval nem betegség okozza.

És azért feltételezem, hogy azt érezhetem meg, amikor ő rám gondol, mert a furcsa zsibbadásszerű érzés után néhány perccel vagy órával, de legkésőbb 24 órán belül random küld nekem egy mailt vagy sms-t, pedig már régóta nem vagyunk semmiféle kapcsolatban, elszakadtunk egymástól.

Tudom, hülyén hangzik, de mással nem igazán tudom indokolni a jelenséget.

Nektek van valami ötletetek?



2013. máj. 14. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez elképzelhető!Abból kiindulva, hogy ilyesfajta jelenséggel számtalanszor találkoztam már én is. Többek között azt éreztem meg ha ancikám hívni akart és nem azért mert rezgett a telefon.. sokszor ismerősök is megdöbbenve álltak mikor random előkaptam a telót és közöltem anyám hívni fog érzem.. és minduntalan így is volt párpercen belül ez fordítva is így volt és anyám mondta boldogan egyszer, hogy érezte az nap, hogy hívni fogom majd megörültünk egymásnak, hogy te is? :D Lehet ennek a jelenségnek az oka talán a közös "hullám hossz"
2013. máj. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is működhet :) Számtalanszor tapasztaltam már én is hasonlót :)
2013. máj. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Szakíttasd meg magadon a szerelmi kötést.
2013. máj. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Hogy mit? Én ebben a - bocsánat, de - baromságban nem hiszek.
2013. máj. 15. 10:47
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ez egy teljesen valóságos és ( szerintem) gyönyörű dolog. Akik nagyon szorosan kötődnek egymáshoz azok megérzik ha a másikkal baj van vagy hogy éppen hol van... Bizony a párommal mi is így vagyunk. Általában megérzem ha ideges lesz, olyankor felhívom- és fordítva is igaz. Ha felhúzom magam valamin általában mindíg hív kb 5 percen belül, hogy minden oké e :)
2013. máj. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De ő nem kötődik hozzám, nem vagyok fontos neki egy kicsit sem. Ilyen egyoldalúan is működhet a dolog?

És esetleg tehetnék valamit ellene? Én el szeretném felejteni őt, nem akarom tudni hogy gondol-e rám, tovább akarok lépni. De így nem megy, és szenvedek ettől.

2013. máj. 15. 13:11
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok. Biztosan működik egyoldalúan is, de ha azt írtad hogy utána random felhív akkor az bizony nem csak egyoldalú dolog. Vagy ha nem kellesz neki meg nem is érdekled akkor miért hivogat?

Amúgy magadban kell lezárni a dolgot, akkor maj elmúlik. Keress valakit akivel igazàn boldog vagy, akkor majd nem érzed a másikat.

2013. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A baj az, hogy én vele tökéletesen boldog voltam, ezért is nem tudom elfelejteni. Csak ő nem volt az velem.

És nem értem, hogy akkor miért nem enged el. Annyira szeretnék megszabadulni ettől az egésztől, de már két éve hiába próbálkozom. Szeretnék szabad lenni, fogalmam sincs, mit tehetnék.

2013. máj. 15. 13:31
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Megint én: gondolom oka lehetett annak hog nem volt veled boldog nem? Szerintem jobb ha elfelejted mert csak magadnak ártasz ezzel.

Nem hinném hogy csak úgy nem volt boldog, tuti van háttere is a dolognak...

2013. máj. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Persze hogy volt oka. Nem vagyok neki elég jó, nálam sokkal jobbat érdemel. :) Ilyen egyszerű. :)

Tisztában vagyok vele, hogy el kell felejtenem, és szeretném is. Csak nem igazán megy. :)

2013. máj. 15. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!