Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy valakihez...

Elképzelhető, hogy valakihez annyira kötődöm lelkileg, hogy megérzem, amikor rám gondol?

Figyelt kérdés

Lassan már egy éve lesz hogy ő nem része a mindennapi életemnek. És kb azóta szokott időnként jelentkezni egy furcsa, nyomás- vagy zsibbadásszerű érzés a tarkómban. Először megijedtem, elmentem orvoshoz. A vérképem tökéletes, a CT semmi rendelleneset nem mutatott, a neurológiai eredményeimmel sincs baj. Szóval nem betegség okozza.

És azért feltételezem, hogy azt érezhetem meg, amikor ő rám gondol, mert a furcsa zsibbadásszerű érzés után néhány perccel vagy órával, de legkésőbb 24 órán belül random küld nekem egy mailt vagy sms-t, pedig már régóta nem vagyunk semmiféle kapcsolatban, elszakadtunk egymástól.

Tudom, hülyén hangzik, de mással nem igazán tudom indokolni a jelenséget.

Nektek van valami ötletetek?



2013. máj. 14. 23:36
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Igen, ez gyakori jelenség. De miért nem érdemel meg téged?
2013. máj. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Én nem érdemlem meg őt. :)

Kaphat nálam sokkal jobbat is, én nem vagyok se elég szép, se elég okos, se elég különleges hozzá. Mondjuk ezzel mindig is tisztában voltam, nem is értem, miért volt velem.

2013. máj. 17. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!