Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy a szüleim...

Elképzelhető, hogy a szüleim tévedtek, amikor nevet választottak nekem?

Figyelt kérdés
Édesanyám nevét kaptam, de sosem éreztem igazán a magaménak. Azóta is keresem a nevem. Ismerek olyan embert, aki szintén így járt, ő felvett a meglévő mellé egy másik nevet, szerintetek ez számomra is jó megoldás lenne? Hogyan találhatnám meg azt a nevet, amiben jól érezném magam, és életem végéig jó szívvel viselhetném?
2013. máj. 4. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Lázadó korszakban vagy. Nem a neved számít, hanem a viselkedésed.
2013. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem a neved határozza meg, hogy ki vagy. Te vagy az, aki meghatározza a viselkedésével, jellemével, hogy mások milyen képet társítanak majd a névhez, amit a szüleidtől kaptál.
2013. máj. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van. De ha magát a nevet idegennek érzem... ez olyan, mint amikor pl. egy olyan ruhát kell felvenned, ami nem passzol hozzád.
2013. máj. 4. 19:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyik rokonom a teljes nevét megváltoztatta. Nézz magadba.
2013. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mia a neved?
2013. máj. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elsősorban spirituális értelemben értem a kérdést, azért is tettem ebbe a kategóriába. Az van, hogy nem tudok a névvel azonosulni, hiába próbálom magamra tukmálni. A kérdés lényegében arra vonatkozott, hogy eltéveszthették-e a szüleim a névválasztást?
2013. máj. 9. 15:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem szerettem a nevemet egészen kicsi gyerekkorom óta. Ebben nincs semmi spirituális. 13-14 évesen fogtam magam ès kitalàltam hogy mi legyen a nevem. Azóta mindenkinek úgy mutatkoztam be, még a tanáraim is tudták hogy a rendes nevemre nem hallgatok, úgyhogy a becenevemen szólítottak. Most 20 éves vagyok és az összes barátom a becenevemen szólít, van aki nem is tudja hogy nem ez a rendes nevem. 18 éves korod után 10.000 ért megváltoztathatod amúgy :)
2013. máj. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!