Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megtortenhet az, hogy mergerzi...

Megtortenhet az, hogy mergerzi valaki ha gondolok ra?

Figyelt kérdés

A hatodik erzekem fejlett Se elofordul, hogy mergers em azt, hogy valaki ram gondol. Olyankor felhivom az illetot es elmondja, hogy ram gondolt.

Mas is kepes megerezni?

Hulye valaszokat nem kerek



#gondolat #megérzés #Hatodik erzekem
2013. okt. 18. 18:50
1 2
 1/17 anonim válasza:
65%
Igen, ha nagyon erős kapcsolatban vagytok, és mondjuk nagyon izgulsz érte megérezheti, de csak ha szimplán rágondolsz valakire, nem
2013. okt. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt,hogy álmodtam valakivel, rá következő nap meg beszélgettünk, és a beszélgetést nem is én kezdeményeztem:)
2013. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
igen. Olyankor hiányérzet formájában is megmutatkozik az érzés.
2013. okt. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolso ezt, hogy erted? Hogy ha en intenziven gondolok valakire az esetleg ugy erzi, hogy hianyzom?
2013. okt. 18. 20:33
 5/17 anonim ***** válasza:
4 Igen. +Vele egyidőben nálad is.
2013. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Pontosabban hogyan lehetseges ez? A lelkek ossze vannak kotve szellemi szinten?
2013. okt. 18. 20:46
 7/17 anonim ***** válasza:
6 Ez csak annyit jelent, hogy összekapcsolódtak..
2013. okt. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 MRC31 ***** válasza:
Megérezheti, megérezheted. Akár idegen esetében is. De függ, hogy mit gondolsz, pontosabban érzel az illető felé. Ha semmit mondó lényegtelen érzés akkor a megérzés is lényegtelen, avagy jelentéktelen. Nem csak a haragot lehet átérezni hanem a szeretet, megbántást, félelmet, bizonytalanságot stb. Nem szól hozzád és mégis érzed áradni belőle akár rossz akár jó. Akár jelentős távolságtól függetlenül is. Illetve nem szükséges az öt érzékszerv bármelyikével feltétlen észlelni de nagyon sokat segíthet a megérzés pontosításához mint ellenőrzés avagy cáfolat. Gondolok itt az arcmimikára, testtartás, hanghordozás stb.
2013. okt. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A 6. Valaszolonak: igazad van tenyleg ugy erzem osszekapcsolodtunk.


A 7. Valaszolonak: igen, en is tisztaban vagyok azzal, hogy pozitivat es negativat egyirant erzunk. Az a bizonyos szemely akirol szo van mar evek ota ismerem, nemreg kerultunk kozelebb egymashoz es veget is ert az eletkorulmenyeink miatt. Ugy bucsuztunk el, hogy elismertuk, nem feledtuk el egymast es gondolni fogunk egymasra. Erzem, es biztos vagyok benne, hogy gondol ram, nem tudnam megmagyarazni hogyan de erzem egyszeruen sott rettegek attol, hogy ez nem is fog elmulani ami olyan mint egy ordogi kor.

2013. okt. 18. 21:08
 10/17 MRC31 ***** válasza:
Hogy hogyan lehetséges? Hallottál már arról a kifejezésről, hogy - egy hullámhosszon vannak? Más és más rezgése van a szeretetnek és pl. a haragnak. Az adott illető érzi feléd az egyiket és ha rá tudsz hangolódni másokra akkor dekódolhatod azt amit még ki sem mondott. Pontosabban már kimondta - önmagában.
2013. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!