Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem merek le fekudni a baratom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek le fekudni a baratommal megtortenhet?

Figyelt kérdés

sokszor hallotam hogy ki szakadt a gumi mikozbe egyutt voltak

.masoktol hallotam en mg szuz vagyok eleg regota egyutt vagyunk es nagyon szeretjuk egymast mar sokszor terveztuk hogy lefekszunk de en nem merem mert felek hogy ki szakad nagy ra az esely(?):/


2013. máj. 12. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha normálisan használja akkor nem fog kiszakadni, először gyakoroljátok a felhelyezést, ha az megy akkor csinálhatjátok, meg persze ha már elmúltál 15 éves :D
2013. máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
elmultam amugy anyi hogy veny nelkul ki adjak az esemeny utani tabletat ha meg is tortene valami?:d
2013. máj. 12. 14:31
 3/12 anonim ***** válasza:
a vényköteles gyógyszerek mindenkinek azok,kortól függetlenül..
2013. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ja és buta vagy,ne szexelj
2013. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Az esemény utáni tablettát csak akkor adják ki ha orvos megvizsgált előtte. Azt csak úgy simán nem kapsz. Ha megtörtént a baj, akkor spuri az ügyelet és ott rendezik a dolgot, ha kell. De ezzel az erővel ellátogathatnál egy nőgyógyászhoz aki írna fel neked fogamzásgátlót!És ha mellette még óvszert is használtok akkor már biztos nem kell aggódnod!
2013. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
16 jovoheten 17 es koszonom a valaszokat
2013. máj. 12. 14:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Korai lenne még, másrészt olyat is hallottam már, hogy védekezés mellett esett teherbe a lány, pedig minden rendben volt, az óvszer sem szakadt ki. a szex igazából a felelősségteljes embereknek való lenne, akik nem paráznak be, ha becsúszik egy gyerek.
2013. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6-os! Hülyeséget ne beszélj már! miért ne adnák ki vizsgálat nélkül? elmentem a háziorvosomhoz és felírattam vele. ennyi
2013. máj. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lifestyle és a durex sosem szakadt ki nekünk, a maskulán igen, olyat ne vegyél.
2013. máj. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!