Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek hogy közöljem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy közöljem a barátommal, hogy jó lenne ha fizetné a fogamzásgátló tablettámnak legalább felét?

Figyelt kérdés
Én még tanuló vagyok és elég nehéz azt a 7000 körüli összeget egyedül kifizetnem. Ő már dolgozik, de szerintem eszébe sem jutott, hogy beszállna.

2013. ápr. 30. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
fizessél te nagy marha!
2013. ápr. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szeretnél apa lenni? Nem? Akkor ideje tenni ellene.
2013. ápr. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Édesem, nagyon nehezen bírom a fogamzásgátlót fizetni. Nem szálnál be felesbe. Mindkettőnk érdeke."

Valahogy így. Nem nagy ördöngőség. Szerintem korrekt elvárás. Amúgy is csaj vállal nagyob kockázatot, az ő szervezetét roncsolja a vegyszer.

Felajánlhatod hogy használjatok gumit, ha esetleg nem akar beszállni. Ezzel szerintem kapásból meg is győzöd és inkább fizeti a teljes tabletta költséget.

2013. ápr. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Amíg nem szedtél tablettát, a gumit ki fizette?
2013. ápr. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A legutóbbi barátnőm is egyetemista volt és én is, nem volt állásom, de megkérdeztem tőle, hogy beszálljak-e, mert nem várom el, hogy ő fizesse. Azt mondta, nem kell beszállnom, de cserébe olyanokat töcsköljek vele, hogy elszálljon. Ez volt a kikötése :D
2013. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
elég baj hogy szólni kell neki......az én párom magától megkérdezte
2013. ápr. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kérd meg egyszer, hogy váltsa ki, vagy olyankor jusson eszedbe, hogy be kellene ugrani a patikába, amikor együtt vagytok. (de szemrebbenés nélkül fizesd ki, tényleg mintha csak eszedbe jutna a patikáról, hogy jujj, itt a recept a táskámban...)

Ha realizálódik benne, hogy milyen összegről van szó, lehet észbekap.

2013. ápr. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is gáz, hogy nem jutott még eszébe, mikor nem is dolgozol.

Az én párom anno magától felajánlotta, hogy fizeti az egészet..

2013. ápr. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát ha akkora nagy marha, hogy magától nem jutott eszébe, akkor nemigen tudom, hogy lehetne "finoman" közölni vele.. Valószínűleg nem fog repesni az örömtől.
2013. ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én már amikor legelőször elmentem iratni, akkor is a barátommal mentem, aki az első dobozt ( az enyém csak 5400) kapásból kifizette. Azóta is ő fizeti, mert én még tanulok, és nem tudnám miből előteremteni, még a felét sem, mert a szüleim nem tudnak róla, hogy szedem. Nem is engedné, hogy én fizessem.

L18

2013. ápr. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!