Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megtortenhet az, hogy mergerzi...

Megtortenhet az, hogy mergerzi valaki ha gondolok ra?

Figyelt kérdés

A hatodik erzekem fejlett Se elofordul, hogy mergers em azt, hogy valaki ram gondol. Olyankor felhivom az illetot es elmondja, hogy ram gondolt.

Mas is kepes megerezni?

Hulye valaszokat nem kerek



#gondolat #megérzés #Hatodik erzekem
2013. okt. 18. 18:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Talan eddig nem is ertettem teljesen mit jelent az, hogy egy hullamhosszon vagyunk amig nem kezdtem el megtapasztalni a sajat boromon.

Veget lehet ennek vetni? van olyan, hogy az egyik fel ugymond "kiszall" ebbol a gondolatmenetbol? Kezdett kinozni, ugymond lezartunk mindent de meg a levegoben is erzem a masik vagyat, hianyat irantam es azt, hogy gondol ram.

Gondolom ebben melyebben is ellehet merulni es akar "uzeneteket" is tovabbithatunk egymasnak.

2013. okt. 18. 21:18
 12/17 MRC31 ***** válasza:
Most mi is a gond? Az, hogy érzel valamit amit nem tudsz definiálni? Félsz, hogy nem fog elmúlni? A félelmednek vajon van alapja, ha az idő múlásával az érzések halványulnak? Olyan ez mint a tűz, ha nem táplálják kialszik és nem marad parázs sem - ami melegítene vagy éppen égetne - utóbbiak a megérzések helyettesítői. Nem marad más csak egy emlék.
2013. okt. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem hiszek a gondokban csak megoldasokban.

Nem tudom, van par ember akirol erzem ha ram gondolnak de nagyon kozel allnak hozzam. Ugy erzem a lelkeink ossze vannak kapcsolva.

Ahogy elobb irtad, barmilyen erzesekrol lehet szo es talan nem is azon van a lenyeg.

Mond kedves utolso, veled is elofordult mar az, hogy erezted valaki rad gondol?

2013. okt. 18. 21:39
 14/17 anonim ***** válasza:
Az iskolában nem tanítottak meg írni? Tudom, nem kérsz hülye válaszokat, de ez jogos kérdés!
2013. okt. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

De igen kedves utolso kerdezo.

Sott megtanultam az anyanyelvemen kivul meg harom nyelven irni, olvasni es beszelni.

De mivel a laptopom ma szabadnapos, a tabletemrol irok, es nem figyeltem oda, hogy elutottem par szot. Remelem ez a felelet kielegiti a kerdesed. Ettol fuggetlen nem tettem fel hulye kerdest es ha mar nem tudsz arra vissszautalni akkor nem is ertem mit irsz.

A nyelvtan tanarod nem tanitta meg, hogy kerdesre kerdessel nem felelunk?

2013. okt. 18. 22:29
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen tényleg van ilyen pldául én mindig megérzem hogya tesóm mikor ér rá skaypolni hogy mikor akar beszélni velem olyankor be kapcsolom a telefont és ö is bevan jelentkezve ,megjegyzem hogy mind a ketten más országban lakunk.
2013. okt. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 MRC31 ***** válasza:
Igen, előfordult már, hogy megéreztem. Pl. beszélgettem egy lánnyal reggel, nem először de akkor több időt szentelve és a délelőtt folyamán éreztem, hogy gyengéd érzelmekkel gondol rám. Vagy amikor beszélgettem gépen keresztül valakivel és félelemszerű érzés kapott el, rögtön tudtam, hogy megbántottam, semmiség volt, számára mégis fontos és következő pillanatban szóvá is tette. Párkapcsolatokban különféle meg és átérzéseket, pl. hogy simogat rákérdeztem hol és pontosan megválaszolta azt ahol éreztem. Többször is. Vagy amikor egy volt barátnő megfogta a kezem miközben fizikailag nem volt ott, hihetetlennek tűnik de egyből éreztem, hogy ő az és éreztem a fizikai kontaktust a kezével. Vagy azt amikor lelkükben is szakítottak - ez utóbbi igen intenzív, félelmetes és veszteségérzetet sugalló pocsék érzés. Volt, hogy szakítás se volt ténylegesen csak éreztem és onnantól eltűnt a személy az életemből. Sok más alkalommal nem láttam az illető arcát és tudtam, hogy milyen állapotban van - bizonytalan, boldog, fáradt stb. pedig még csak nem is szólt semmit. Vagy azt, hogy adott illető mondani akar valamit, olykor azt is, hogy mit. De ezek nem az én érdemem, van vagy nincs, maximum annyit tehetek, hogy figyelek és érzek akkor nagyobb valószínűséggel fordulhatnak elő.
2013. okt. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!