Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki el tudná magyarázni...

Valaki el tudná magyarázni nekem hogy miért hisznek még az emberek a telekinézisben? XD

Figyelt kérdés

amikor voltam olyan 8-9 éves és hallotam róla teljesen elvoltam kápráztatva tőle hogy hű an*ád a tárgyak képzelettel való mozgatása az de fain meg szupererő meg miegymás.Aztán beültem 1-2 fizikaórára aztán utánanéztem még egy kicsit a telekinézisnek és arra lettem figyelmes hogy mindenki.....DE MINDENKI az úgy nevezett Psi wheel-nél akad el DE VÉGLEGESEN.És ez nekem egy kicsit fura hogy álltalában kicsi tollpihéket meg ping-pong labdákat tudnak mozgatni remegő kézben ventinlátor melletXD

De visszatérve az psi wheel igazából így néz ki:

[link]

A papírdarab a búra alatt meg forog mint az állat ha koncentrálsz elméletileg. De szeintemAhogy a tenyered tartod a psi wheel körül, mivel a tenyered melegebb, mint a szoba hőmérséklete, a bent levő levegő felmelegszik, felszáll, alatta beáramlik a hidegebb levegő, ami pörgetni kezdi a psi wheelt de szerintem ahogy a tenyered tartod a psi wheel körül, mivel a tenyered melegebb mint a szoba hőmérséklete a bent levő levegő felmelegszik felszáll, alatta beáramlik a hidegebb levegő ami pörgetni kezdi a psi wheelt.Vagy valami ilyesmi.Szerintetek?Az ilyen "ostoba emberek nem tudotok ti semmit én már lvl 65-ös holy paladin vagyok és simán mennek az ilyenek" szintű kommenteket mellőzzétek ha kérhetem :3



2014. márc. 13. 21:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
A telekinezisben nem kell 'hinni'. Ez letezo, valos, merheto jelenseg, de a tudomany meeg keveset tud rola.
2014. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mi a telekinézis mértékegysége szólj XD
2014. márc. 13. 22:08
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
A telekinézisnek van mértékegysége? A látásnak sem tudom mi a mértékegysége, meg a szaglásnak sem tudom mi a mértékegysége. Az ember fizikai erőnléte mérhető, de nem tudom mi a mértékegysége. Akkor most már egyik sincs?
2014. márc. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
szóval telekinézis egy érzékszerv, nem is tudtam. Amúgy a látást úgy mérik, hogy megnézik melyik élőlény mennyit lát az elektromágneses hullámok spektrumábol. A telekinézis egy valóban létező jelenség aminek mértékegysége joule*watt/méter más néven swag. A magas swag szinttel rendelkező emberek és poszáták tényleg képesek effele jelenségeket letrehozni, ez tudományos tény. Summázva, ha sok benned a swag, akkor menő vagy.
2014. márc. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Igen Bro a látást a látáséleséggel mérik

A szagláshoz közel álló mértékegység az az Olf (elméletileg)

De hogy én olyat hogy anyád én vagy 95 xy-al kaptam fel a tolpihét és vágtam a falhoz még nem igen hallotam :D

2014. márc. 13. 23:26
 6/20 anonim ***** válasza:

#3: Azt írtad, egy létező, mérhető jelenség a telekinézis. Gondolom ezért kérdezett vissza a kérdés kiírója, hogy ha mérhető, akkor mi a mértékegysége?


A látásnak sincs mértékegysége, és a szaglásnak sincs, ebben igazad van. De pont ezzel lőttél öngólt. Tehát vagy az nem igaz, amit #1-ben írtál, miszerint a telekinézis mérhető, vagy az nem igaz amit a #3-ban írtál, hogy nincs mértékegysége.

Vagy pedig olyan értelemben használtad a telekinézisre a "mérhető" jelzőt, hogy bizonyos folyamatokon keresztül mérhető (pl. mekkora tömegű tárgy mozdítható meg / emelhető fel), de akkor igenis a látásnak is van mértékegysége, pl. milyen intenzitású fényt képes a fény érzékelésére szakosodott szerv (szem) érzékelni. Akárcsak a telekinézisnek.


Apropó, ha már a látásra szakosodott szervnél tartunk, amely ugye a szem, akkor vajon mely szerv szakosodott a telekinézisre? Mert ilyet eddig senkinél sem találtak (igaz, még senkiről sem bizonyosodott be minden kétséget kizáróan az sem, hogy valóban képes a telekinézisre...)

2014. márc. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

De amúgy is teljesen mellesleg miért vagy te annyira biztos abban hogy létezik olyan hogy valaki koncentrálással eltud tolni valamit a helyéről anélkül hogy hozzáérne?

Mint ahogy azt sem értem hogy az emberek miért keresnek munkát és élettársat CSILLAGJEGYEK ALAPJÁN

Mert te csináltad sikeresen és túl jutottál a psi wheel-en és 80 km/h-ás szélnél eltudtál mozditani egy pinpong labdát a képzeleteddel?Vagy mert valaki azt mondta hogy ez így van?Vagy mert jól hangzik a tárgyak mozgatása a képzelettel és nem akarod elfogadni hogy nem létezik?

Mielött még rákérdezel hogy én miért hiszek az ellenkezőjében gondolkozz el milyen mocsok sok működő és egymásra alapuló szabája van a fizikának kémiának meg miegymásnak.Én ezekben hiszek mert ezeket évtizedek óta fejtegetik és kötelezően tanitják az általános iskolától kezdve.Te miért gondolod azt hogy valaki csak a képzeletével képes megtőrni a gravitációs vonzást és a teljes visszájára forditani azt hogy az a tárgy amin gyakorol vagy használ még lebegjen is?

2014. márc. 13. 23:37
 8/20 anonim ***** válasza:
63%

Az elme az anyag felett áll. Azért nem vagyunk képesek ezt korlátlanul használni, mert az emberi lényed lekorlátozza a szellemed. Kérdező ez a retardált viselkedés amit folytatsz, nem vezet sehova.


Én képes vagyok utazni a térben(időben nem).

2014. márc. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Az elme nem áll az anyag fölött (erről lett egy kissé fura asszociációm). Az agynak nagyon is fizikai korlátai vannak. Pl. bármit csinálhatsz életed végéig max 9 dolgot tudsz észben tartani a rövid távú memóriádban és ehhez hasonló korlátok vannak még. Ja és, ha valaki azzal jön, hogy az agyunk 10%-át használjuk csak, az butaságot mond. Kb. egy nap alatt szükséges az agy összes területe külön-külön. Azt nem kétlem, hogy az előttem kommentelő képes utazni a térben, de egy sokkal naturalistább módon képzelem el (mondjuk kecskén). Hozzá fűzném hogy, attól még, hogy valakinek más a véleménye és ezt öszíntén kimondja nem lesz retardált a stílusa
2014. márc. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Lassan már a telekinézis is egy olyan tudomány illetve nem tudomány lesz, amit a lélekkel vagy szellemekkel magyarázunk lassan már ebből is válást csináltok nem igaz, hogy az ember ennyire visszafejlődjön még senkinek nem sikerült a telekinézis és a PSI-kerék egyáltalán nem számít annak ơstobák. [link]
2014. márc. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!