Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sikerült a telekinézis pedig...

Sikerült a telekinézis pedig csak 12 éves vagyok. Hogy lehetett? (bőven lent)

Figyelt kérdés
Tegnap kipróbáltam a telekinézist azzal a papir kérékel(most nem ugrik be a neve).Megprobáltam egyszer és utána elkezdet ide oda rezegni a papir és egy teljes kört tett.Éreztem hogy én csináltam.Nem fújtam!És pedig csak 12 éves vagyok.Próbálkozam? Gyakoroljam? Vagy szóljak valakinek hogy sikerült.Tudom hogy nem fogtok hinni nekem de tényleg sikerült.mutassam meg másnak is? Vagy mit csináljak?

#tanulás #telekinézis #gyakorolását
2014. márc. 6. 14:59
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Ebööl a telekrízis-hez hasonló szobol semmit nem értek,de gartulálok ügyes vagy,Boncs pezsgőt ezt megkell ünnepelni! Ha az én lányom lennélBüszke lennék rád.,az én lányaim csak buliznak,pasiznak..:)

:)

2014. márc. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ha megcsináltad úgy is, hogy nem volt ott a kezed, és nem volt mögötted a radiátor (nem úgy, mint pl. nekem) akkor nagy gratula hozzá (-: a következő lépés legyen az, hogy üveg alatt próbálod megcsinálni. (zárójelben Off: minimális helyesírás tudat segít értelmes válaszokat találni, amik nem csak a helyesírásoddal foglalkoznak, - na nem mintha én sokkal jobban tudnám). 13/L
2014. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Telekinézis? Ugyan már, nekem csípőből megy.

Beültünk a haverokkal Szolnokon, másnap pedig Makón ébredtem, a ruháim meg gondolom valami harmadik helyen.

2014. márc. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Takard le egy nagyobb üvegpohárral, vagy hőálló üvegtállal, és így ismételd meg a kísérletet. Nincs ebben semmi csoda, azok pfújolnak csak, akik soha még nem tesztelték saját magukon ezt a jelenséget, és közelről sem láttak ilyen valós képességekkel rendelkező embert.


Azt gyorsan tisztáznod kell magadban, hogy ez nem egy cirkuszi mutatvány, ezzel nem dicsekszünk, nem akarunk e képességgel pénzt keresni, mert nem erre való. Azt a műfajt meg kell hagyni a bűvészeknek, mi szép csöndben meditálunk és gyakorlunk.

2014. márc. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm, iskola után megpróbálom
2014. márc. 11. 06:51
 26/26 anonim válasza:
Jolvan xDD Írj privibe, én is 12 éves vagyok és érdekel a telekinézis xDDD (fiú) bakoslevi@freemail.hu
2014. márc. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!