Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Telekinézis? Hogy csináljam?

Telekinézis? Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Szóval nemrég olvastam a telekinézisről. El kezdett érdekelni a dolog, úgyhogy kipróbáltam a psi wheel - t, és megmozdult (lassan, és nem is túl sokat). Éreztem hogy én csináltam (úgy hogy nem nyúltam hozzá, és stabilan az asztalon volt) de azóta nem tudom megmozdítani.Hogy kéne csinálnom? A kezemre, vagy a papírra koncentráljak? És hogy csináljam? (Azok akiknek megy) adjatok tanácsot pls!

2014. febr. 4. 16:54
 1/9 Mirk ***** válasza:

Nincs telekinézis.

A kerék nem a gondolataid erejétől mozog.


Ha utána szeretnél járni a csodának ismerkedj meg a fizikával.

2014. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem adnak, mert senkinek se megy. Előfordulnak szórványos esetek, amikor valami mozdul, de ezek mind külső (és észrevétlen) behatásoktól történnek. Bizonyíték erre a megismételhetetlenség.
2014. febr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Koncentrálj, és ne kételkedj benne, hogy sikerülni fog:) Tudd, hogy már egyszer sikerült!:)
2014. febr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Psi wheel (Psi keréknek) semmi köze a telekinézishez bárki megtudja csinálni nekem sikerült anélkül, hogy bármiféle telekinézis képességem lenne. [link] [link] http://www.youtube.com/watch?v=9BIWhNh5V6Q&desktop_uri=%2Fwa..
2014. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Koncentrálj a fizika könyvre, hátha megtanulod ami benne van.
2014. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
te édes jó isten
2014. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
gangnam style-ozni kell a psinek....
2014. febr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Shai-Hulud ***** válasza:
85%

"Szóval nemrég olvastam a telekinézisről. El kezdett érdekelni a dolog,"

Helyes! Így tanul az ember!


"úgyhogy kipróbáltam a psi wheel - t, és megmozdult (lassan, és nem is túl sokat)."

Ha nem mozdulna, nem lehetne eladni... :)


"Éreztem hogy én csináltam (úgy hogy nem nyúltam hozzá, és stabilan az asztalon volt)"

Ezt sokan érzik így. Ezen alapulnak a hasonló átverések.


"de azóta nem tudom megmozdítani."

Gondoltál már arr, hogy ez nem lehet véletlen?


"Hogy kéne csinálnom? A kezemre, vagy a papírra koncentráljak?"

A papírra! Az írott szóból általában sokat lehet tanulni.

Főleg, ha egy fizika könyvben van.


"És hogy csináljam? (Azok akiknek megy) adjatok tanácsot pls!"

Sétálj ki egy vízpartra nyugodt, csendes estén. Fogd a kezedbe a psi-wheelt, és lendületből vízszintesen megpörgetve lapos szögben hajítsd a víz fölé.

Meglátod, gyönyörűen fog kacsázni!


Körülbelül ennyire használható a psi-wheel. Ha utána olvasol, talán rájössz magad is, hogy semmilyen alapja nincs az egésznek, ez csak az emberek hiszékenységére alapuló, és emiatt jól eladható csalás.....


De az emberek szeretnek hinni a misztikumban, úgyhogy a hasonló eszközök még igen sokáig eladhatók lesznek.

2014. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem viszont ez megtörtént egyszer.Azt kell tudni,hogy a barátom,akivel már egy éve jártam kiderült,hogy nős és én ettől majdnem felrobbantam.Azon a napon mikor kiborultam és nem is hagytam annyiban,mikor irogattam a nejnek és járkáltam fel-alá a lakásban a szekrény tetejéről két nehezebb tárgy és az ablakpárkányról is mintha kilőtték volna a szoba közepére...


Nem lepődtem meg egyébként úgy éreztem,mintha egy vulkán robbant volna ki bennem,esküszöm így volt és a mérhetetlen hirtelen gerjedt dühtől valahogy megtörtént velem ilyen.


Ne írjatok ilyent poénkodásból,hogy én vertem le őket,mert a közelükben sem voltam.

2014. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!