Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sikerült a telekinézis pedig...

Sikerült a telekinézis pedig csak 12 éves vagyok. Hogy lehetett? (bőven lent)

Figyelt kérdés
Tegnap kipróbáltam a telekinézist azzal a papir kérékel(most nem ugrik be a neve).Megprobáltam egyszer és utána elkezdet ide oda rezegni a papir és egy teljes kört tett.Éreztem hogy én csináltam.Nem fújtam!És pedig csak 12 éves vagyok.Próbálkozam? Gyakoroljam? Vagy szóljak valakinek hogy sikerült.Tudom hogy nem fogtok hinni nekem de tényleg sikerült.mutassam meg másnak is? Vagy mit csináljak?

#tanulás #telekinézis #gyakorolását
2014. márc. 6. 14:59
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Most mi is van?
2014. márc. 6. 18:15
 12/26 anonim ***** válasza:
Csütörtök.
2014. márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a telekinézishez és PSI-kéréknek hívják itt vannak a leírások, akit érdekelne... [link]

Akkor lesz bizonyított telekinézis képességed, ha felemelsz egy kamiont a puszta gondolatoddal sok sikert 12 éves.

2014. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
A rossz hírem az, hogy ez csupán a kezed melege által keltett hőmozgástól van. Gyakorlatilag csak egy szélforgóz forgattál meg, amelyet néhány diáktársammal együtt mi meleg vizes bögrékkel is forgásba hoztunk. A jó hír az, hogy ha az iskolában nem hanyagolod el a fizika tanulását, ilyen trükkökkel nem lehet majd téged átverni. :)
2014. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Üvegpohárral kell letakarni az eszközt, az megakadályozza az egyéb fizikai ráhatásokat. A kezet sem kell a közelébe vinni. Csak laza állapotban gondolj arra, hogy mit szeretnél (görcsös akarattal nem fog sikerülni).


Nekem fél év gyakorlás után már bármikor, bármeddig forog az alufólia a tű hegyén. Nincs ebben semmi meglepő, az agyi hullámok egyszerűen és jól mérhetők, csak a kölcsönhatásra nem született még egy mindenki által elfogadható magyarázat.

2014. márc. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Fogadok, hogy az a 12 éves vagy, aki azt kérdezted a múltkor miért nem érdekel az agykontroll? :D [link]
2014. márc. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. márc. 8. 09:19
 18/26 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam úgy is hogy nem tettem oda a kezem és úgy is pörgött
2014. márc. 9. 20:10
 19/26 anonim ***** válasza:
Persze...
2014. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Videót készítettél?
2014. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!