Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez telekinézis lehetet? Többi...

Ez telekinézis lehetet? Többi lent

Figyelt kérdés
Na szóval olvasgatam a telekinézésrö es elkezdet érdekelni,és kipróbáltam,hogy sikerül e. Egy kis papir darabal próbálkoztam és elkezdet rezegniés utána elkezdet fel felé emelkedni,és Megijedtem hogy hogyan csináltam ezt és abahagytam. Szerintetek próbaljam meg ujra,vagy most mit tegyek?

2014. febr. 8. 11:41
 1/6 Laylah ***** válasza:
Mit kell ijedezni? Egyébként ez nem úgy megy, hogy olvasgatsz róla és kipróbálod, aztán már megy is. Szóval szerintem kamuzol. Máskor meg egy nyelvtankönyvet reptess, abból több hasznod van. (Bocsi, ha bunkó vagyok, nincs jó napom.)
2014. febr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves 1 es..nem kamuzok!! Ha hazudnék mi értelme lenne kiírni a kérdést
2014. febr. 8. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Állj át a sötét oldalra!
2014. febr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Laylah ***** válasza:
Amúgy is elég felesleges kérdés. Meg kellett volna próbálni még egyszer, aztán ha akkor is sikerül, akkor örülni és fejleszteni, ha nem, akkor meg vagy beletörődni, hogy valami véletlen volt, vagy tovább gyakorolni. Miért tőlünk várod, hogy megmondjuk, mit tegyél? Csináljad! :)
2014. febr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De mijen tárgyal próbáljam?
2014. febr. 8. 13:35
 6/6 Laylah ***** válasza:
Javaslom, valami könnyűvel.
2014. febr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!