Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet meditálni?

Hogyan lehet meditálni?

Figyelt kérdés

olvastam sok meditációval kapcsolatos oldalakat de mind máshogy csinálja.Telekinézis-t akarok tanulni és meditálni kell,de nem tudom hogyan is kell?

Melyik az igazi? Vagy mindegyik igazi?


2014. jan. 11. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is sokféle képen próbáltam, de egyszer olvastam aztán nem is meditációról csak lazításról, hogy csak simán ülj egyenesháttal aztán csak figyeld a gondolatokat amik peregnek a fejedben. Én inkább vizuális vagyok úgyhogy a képeket nézegettem, hogy egyik után melyik jött, de mindezt tettem úgy, hogy nem határoztam meg, hogy mit is látok csak felfogtam, hogy látom amit látok, aztán egyre élénkebbek lettek a képek, és egyre jobban éreztem valami faszát. :D Majd szépen kinyitottam a szemem és arra lettem figyelmes, hogy milyen klassz a környezet ami körülvesz, tisztára mintha betéptem volna. Na de az a lényeg, hogy arra fordítottam a figyelmem először ami tényleg érdekelt. Fiú vagyok szóval erotikus tartalmú képek vonzották a legjobban a figyelmem, de nem tartott sokáig, és sodródtam tovább. Persze most csak magamról beszéltem, ami nekem vált be, hogy a képekre figyeltem, de másnak lehet, hogy a hang a tuti, másnak meg a légzése, szóval próbálgatni kell. Eltart egy db-ig mire beüthet.
2014. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
azt nem lehet mert az egy állapot és nem egy cselekvés
2014. jan. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!