Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valósággá válik, amire gondolok?

Valósággá válik, amire gondolok?

Figyelt kérdés

Egy-két éve sétáltam egy barátnőmmel az utcán, és láttam egy helyes, ismeretlen srácot. Átfutott az agyamon, hogy meg szeretném ismerni.

Fél évig nem is találkoztam vele többet, még egy este megláttam őt egy szórakozóhelyen. Minden előzmény nélkül odajött hozzám, adott két puszit, és azt mondta, örül, hogy megismerhet.

Nem, nem egy ismerősöm keze van a dologban, mert az esetről senkinek sem meséltem.

Másik eset, hogy pontról pontra elképzeltem, milyen ruhát szeretnék a szalagavatómra. Hasonlót még csak képen sem láttam. Elképzeltem magam, amint álmaim ruhájában állok egy üzletben a tükör előtt.

Egy hónappal később megláttam ugyanazt a ruhát egy kirakatban. Egyetlen darab volt belőle, pont a méretem. Ugyanabban a ruhában álltam a tükör előtt a próbafülkében, ahogy azt elképzeltem.

Pár hónapja egy nemzetközi közösségi oldalon megismertem egy orosz srácot. Mikor először megláttam, átfutott az agyamon, hogy "Hm...pont az ideálom, lennék a barátnője"

A srác most a párom.

Mikor először beszélgettünk, írtam neki, hogy bárcsak ismerhetném személyesen. 3 hónap múlva találkoztunk.


De vannak negatív élményeim is ezzel kapcsolatban.

Mikor 10 éves voltam, utáltam a tornaórákat, mert nagyon durván bánt velünk a tanár. Az egyik osztálytársnőm szívbetegség miatt volt felmentve. Átfutott az agyamon, hogy "Milyen jó neki..." (Gyerekésszel akkor még nem tudtam felfogni, mi is az a szívbetegség.)

4 évvel később kiderült, hogy az én szívemmel is baj van. :(


Más is tapasztalt hasonlókat?


19/L


2013. szept. 13. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hülye vagy és bemagyarázol magadnak mindenfélét... az, hogy mi történik hónapokkal vagy évekkel később semmi összefüggésben nincs azzal, hogy te mire gondoltál előtte.
2013. szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valósággá válik, amire gondolok? amikor ez a dolog megvalósul az életedben akkor tudod az agykontrollt és a vizualizációt a saját céljaid elérése érdekében használni!
2013. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam ilyesmit, soha:D biztosan vami aranyhallad vanneked és az a ludas De azis lehet hogy gyagyás vagy már elnézést:DD
2013. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én alapvetően nem hiszek semmiféle ezotériás dologban, de megfigyeltem, hogy nagyon akarok valamit, hogy sikerüljön, és eltervezem, hogy így lesz, és tényleg nagyon akarom, akkor általában a jelentősebb dolgok úgy is szoktak lenni. Még azok is, amihez szerencse vagy véletlen kell. Ilyenkor én is elgondolkozok és kérdéseket teszek fel magamnak, de szerintem puszta spekulációval erre úgyse fogunk rájönni, hogy mi áll emögött. Vannak érdekes dolgok, az tény, de nem hiszem, hogy ezt egy ezotériás "szakértő" fogja nekünk megmagyarázni :)
2013. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha igaz a történeted akkor tudlak sajnálni.Nagyon rossz sorsod lesz.
2013. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én ezeket a dolgokat úgy fogom fel, hogy megérzem, meglátom a jövőt. A lényeg ebben az, hogy nem én irányítom, hanem én látom előre. (Nem mindegy!)

/Persze, ha mindent úgy fognánk fel, hogy "baromság", akkor sokkal kényelmesebb lenne, mert nem kellene rajta gondolkodni! Sokkal több szimpatizáns lenne, mert nincs benne komplikáció. Vagy azonnal értem, vagy "baromság".../

2013. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezek a millió és egy dolog, apró mozzanat közül, amik az elmúlt 19 évben történtek veled, olyan események, amik szerencsés véletlenek. Egybeesések, semmi több. Ha olyan képességünk lenne, amire utalsz, nem kellene senkinek bemocskolni a kezét, hogy a mocskos céljait elérje, elég lenne gondolni valamire, és bekövetkezne. Sosem lenne milliárdos lottónyeremény, mert mindenki arra gondolna, hogy ötös találatot akar.

Amikor regisztráltam egy bizonyos társkeresőn, egy bizonyos dátumot adtam meg születési dátumnak, hasraütésszerűen, de nem a sajátomat. Amikor azon a társkeresőn megláttam egy bizonyos férfi képét, arra gondoltam, őt el tudnám képzelni magam mellett, mi több, ezt ki is mondtam a mellettem ülő barátnőmnek. Ez a férfi ma a férjem, azon a bizonyos napon született, amit a társkeresőn hamis születési dátumomnak megadtam, és van egy csodálatosan szép kislányunk. Ezek is mind véletlen egybeesések, bár romantikusabb pillanataimban hajlamos vagyok én is beleképzelni spirituálisabb okokat, vonzás törvényét, stb. Sőt, a férjem egy évtizeddel a megismerkedésünk előtt a szülővárosomban volt katona, mint utóbb kiderült, egy helyre is jártunk szórakozni, ki tudja, akkor hányszor mentünk el egymás mellett észrevétlenül? Ezek jól eső érzések, gondolatok, ki-ki úgy fogja fel, ahogy neki tetszik. Én nem mondom különben, hogy nem válik valósággá, amire gondolsz, legfeljebb azon a módon, amire utalsz, de az, hogy valóra váltak, végül is cáfolhatatlan. :)

2013. szept. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*legfeljebb nem azon a módon..
2013. szept. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te ismeretlen fiúknak hagyod, hogy csak úgy adjanak két puszit? Minden előzmény nélkül? Na mindegy, én nem hagytam volna.
2013. szept. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van ilyen, de szerintem előre megérzel dolgokat, nem azért válik valósággá, mert kigondoltad. Intuíciónak hívják.
2013. szept. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!