Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az aura igazából? Hogyhogy...

Mi az aura igazából? Hogyhogy le lehet fényképezni?

Figyelt kérdés
Semmit nem tudok erről, meg egyáltalán hogy lehet egy ember körül, ha nem lehet látni, és akkor hogyhogy van aki mégis látja?
2013. aug. 8. 21:16
1 2
 11/15 anonim válasza:

Ez a tulajdonság nem különleges (lehet hogy ma már az), egyre több olyan ember van aki látja ezeket. Ha tudsz nekem arra logikus magyarázatot adni, hogy mi lehet ez.... fekszem este az ágyamban (sötétben) és látom, hogy felém közelít egy fekete forgó cucc(energia)akkor oké... hiszek neked. A látásom 98%-os, nem rég voltunk dokinál, úgyhogy ez nem lehet gond :D Elmondások alapján aurát látok. A környezetemben több olyan ember van aki látja, ez tényleg létező dolog :) 17 éves vagyok, én is alig tudom elhinni, hogy ez megtörténik, komolyan... ha nem velem történne szerintem tuti, hogy nem hinném el és ezt most nem csak úgy mondom. Amikor történnek ezek a dolgok nagyon szoktam félni, mert félelmetes (számomra). Nemrég voltunk ORVOSNÁL!!! mert folyamatosan szédülök, azt mondta, hogy nagyon kifinomultak az érzékszerveim és azt is érzékelem, ahogy egyensúlyozok, ettől van a szédülés és a "látás", "érzés". Ő mondta, hogy ez úgymond normális és sok ilyen ember fordul hozzá, aki látja ezeket!!! :) Én nemrég még nagyon tiltakoztam ellene, nem akartam, hogy ez történjen velem, "átlagos" akartam lenni, mert ez a folyamatos rosszullét elég kellemetlen... :) De a doktornő elmagyarázta, hogy mi is ez és most már nem vagyok nagyon ellene... Szóba került még, hogy hogyan lehetne ezt megszüntetni, azt mondta, hogyha nagy gondot okoz a hétköznapjaimban, akkor befeküdhetek a kórházba és begyógyszereznek (rengeteg ember csinálja ezt és szenved, mert nem hisznek nekik és gyogyósnak tartják őket) persze ráztam a fejem ezerrel, hogy BIZTOS HOGY NEM! :D gyógyszerek is inkább ártanak, mint használnak :D Szóval tényleg léteznek ezek a dolgok ÉS mégegyszer mondom, hogyha nem velem lenne ez és csak innen-onnan hallanék róla kb 100% hogy nem hinnék ebben és nem is várom, hogy csak így elkezdj benne hinni, inkább olvass utána :D de tutibiztosra mondhatom neked, hogy EZ VAN :D

Doki mondta: "Boldogok a lelki szegények..." hogy rám ez pont nem vonatkozik :D :D de remélem ettől még lehet jó életem. Az is biztos, hogy rengeteg csaló van (pl.: TV-sek és nem kell mindenkinek mindent elhinni! :)

2013. nov. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

>Nemrég voltunk ORVOSNÁL!!! mert folyamatosan szédülök, azt mondta, hogy nagyon kifinomultak az érzékszerveim és azt is érzékelem, ahogy egyensúlyozok, ettől van a szédülés és a "látás", "érzés". Ő mondta, hogy ez úgymond normális és sok ilyen ember fordul hozzá, aki látja ezeket!!! :)


Oké, de akkor az orvosok is azt mondták, hogy ez egy normális dolog, amit az érzékszerveid érzékenysége okoz. Itt a magyarázat, ami nem ezoterikus. Ha te ezt a jelenséget aurának nevezed, akkor minden rendben van.


De ennek akkor semmi köze sincs a lélekhez, a személyiség kivetüléséhez, vagy bármi máshoz, amit az ezotériában az aurára mondanak. Egyszerűen csak az érzékelésed sajátosságai miatt fényeket és mintákat látsz itt-ott, aminek amúgy semmi jelentése nincs. Ha ezekhez az "aurákhoz" ezoterikus tulajdonságokat gondolsz, akkor követsz csak el hibát.

2013. nov. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha valaki szédül annak az az oka, hogy a fülben levő egyensúly rendszernél problémák vannak. Vagy egyszerűen az illető hirtelen test-mozdulatokat végez.


Pl ha a balettláncosok forgó mozgást végeznek, és amikor ennek vége akkor kénytelenek a forgással ellentétes irányba, de hirtelen elfordítani a fejüket. ez úgy tűnik a nézőnek hogy része a táncnak ez a mozdulat. Pedig csak azért teszik, mert máskülönben egy forgás után enélkül elvágódnának. S hasonló helyzet alakulhat ki olyan embereknél fiataloknál is akik gyorsan mozdulnak izgágák vagy épp hiperaktívak-- de ennek semmi köze a túlérzékenységhez.... most hivnak mindjárt folytatom az aurával..bocsi.

2013. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az aura fogalma még az ókorban született onnan eredhet, hogy mindig születtek test-energiákat érzékelni képes emberek.


Ha a testet annak körvonalait vagy a testhez közel még tovább is érzékeljük akkor az elektromos kisugárzása, szinte kinyúlik, de nem azért mert ott is van bármi aura marhaság, hanem azért mert vagy mi nyújtottuk meg vagy egyszerűen erős energetikailag az illető és az elektromossága kisugárzik de csak KISUGÁRZÁS nem több.


két fajta kisugárzás van a test körül a hő-kisugárzáson kívül.


Az egyik a test-energetikai vagy is idegrendszer és a sejtek energetikájának a kisugárzása. Ez főleg pozitív töltésű és főleg a hímnemű lényekre jellemző.


A másik a lélek vagy másképpen a mágneses energia hálózatnak a kisugárzása amely negatív töltésű és főleg a nőnemű lényekre jellemző. Náluk a test-energetikai kisugárzás többnyire gyengébb- ez határozza meg a férfi és a nő közötti fizikai-erő különbséget.


A bőr zárja be a testet és azon fut végig az előbbi negatív töltésű mágneses energia hálózat. Ennek a sugárzására feltételeztek aurát- De ez azért nem igaz, mivel a bőrön futó mágneses energia szál "lefércelődött"


Minden egyes (kínaiak által talált) akupunktúrás pont nem más, mint pozitív töltésű test-csatorna, (befelé halad a szervekhez és az idegi szinapszisokhoz) amelynek minden egyes pontja magához vonzza ezeket az energia szálakat!! Vagy is ezért nem igaz bármiféle energia dimenzió vagy aura ív a testkörül!!


Egyébként ezeknek a testcsatorna és mágneses energia szál találkozásnak köszönhetjük azt hogy információkat veszünk fel a környezetünkből, itt fordul be minden !! a testbe az érzelmeink a gondolataink a betegségek okozójaként vagy épp hangulati életünk, vagy allergián okozójaként, vagy épp a másik életnek kellemes vagy kellemetlen kisugárzása is!


Ha valaki fényt lát bármi körül, sajnos az viszont a szem tökéletlen fény-továbbítását és feldolgozását jelenti.

Pár éve megműtötték a jobb szemem, mert szürke-hályogom lett. A műtét nem sikerült jól-- mindennek fényes vagy fehér vagy lila vagy más fény aurája lett-- visszamentem és újra műtötték. --


az most egy más kérdés, hogy ezek után a másik szememmel nem mentem vissza meg műttetni, mert most már nem bízok.

Inkább elővettem a saját gyógyító praktikámat amivel újra és ismét eloszlatom a fehérje kicsapódást a szemgolyómban. De nem engedem, hogy elbaltázzák a látásom végleg.Nekem pedig nincs annyi pénzem, hogy megfogadjam a legjobb szemorvost,- sajnos.


Ha tegyük fel a fényképező akármi valóban a legmodernebb és érzékeny, akkor se aurát, hanem az egész test-kisugárzást vagy is betegséget is jelezve és hőt képes felvenni. De nem aurát!


Ha az aura igaz lenne, akkor bizony az élet fantasztikus képességű lenne, minden ember képes lenne elhagyni a testét a lélek-fazonjával, akár koncentráció nélkül is!!

Nem volna szerencsés dolog, mert a világ tele lenne komában fekvő emberi testtel.

2013. nov. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na, megjött ez a féreg.
2013. nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!