Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy látom az...

Miért van az, hogy látom az emberek feje felett látom az aurát (ami színtelen), és ez aura alapján tudom, hogy épp pozitívra, vagy negatívra gondolnak?

Figyelt kérdés
5 éve vettem észre ezt a "képességet", és egy kicsit zavaró, hogy például ha háttal áll valaki, akkor tudom, hogy pozitívra, vagy negatívra gondol. Nem tudom, hogy mit jelenthet ez. Örülnék, ha írna más is, aki hasonlót tapasztalt. Szívesen olvasnám.

2013. ápr. 8. 13:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%

Érdekes. Az auralátás képessége általában 6-7 éves korban megszűnik az embereknél.

Írásom alapján érzed most, hogy mit gondolok, illetve milyen ember vagyok?

2013. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40%

nem szedted be reggel a dilibogyóidat?

és ezek az elvonási tünetek?

én javasolnám h keress fel pszichátert, az majd keres megoldást a problémádra, ne itt kérdezősködj,

érdekes az itt kérdező emberek jobban hisznek annak amit írnak nekik itt, mintha egy doktor mondaná el mi van...

2013. ápr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Golan Trevize ***** válasza:
49%

Te nem az auráját látod.

Mindenki tudja, hogy az aura nem színtelen.

2013. ápr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
75%
Mindenki különböző ezoterikus tulajdonságokkal rendelkezik. Ez függ attól is, hogy hiszel-e benne, és milyen mértékben, és függ a veled született képességtől. Én úgy gondolom, hogy itt inkább arról van szó, hogy te kaptál ajándékba egy ilyet,de nem akarok elhinni, hogy ez valódi, a képesség nem teljesedik ki. Ha hinnél benne, akkor színesnek látnád az emberek auráit ( mivel az aurák színesek minden esetben ). Azt javaslom, hogy ha akarod ezt fejleszteni, akkor higgy magadban és a képességedben, viszont ha nem, akkor próbáld magad leszoktatni olyan módon, hogy semmiféleképpen nem hiszel benne ( minden agyban dől el, ezért ezt valóban erősen kell hinni ).
2013. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha csak az aurát látod, akkor azt honnan tudod, hogy milyen gondolatai vannak?
2013. ápr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Mit ittál??
2013. ápr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ha szintelen akkor honnan tod mire gondolnak?
2013. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Golan Trevize ***** válasza:

Biztos másképpen színtelen.

Vagy a szaga más.

2013. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

A párom is látja az aurát (ez valamennyi energiavesztéssel jár),

de mi nem használjuk ezt a képességét.


Neked is hasonló adottságod lehet... ami hosszú távon akár kisebb-nagyobb problémákhoz-zavarokhoz vezethet az életed során.

2013. ápr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy "tisztánlátó" vagy. Szerintem próbáld fejleszteni, csiszolni a képességedet. Van egy könyv: A tisztánlátó fiú. ez a könyv egy gyereknek a naplója, aki tisztánlátónak született.
2013. ápr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!