Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy látom az...

Miért van az, hogy látom az emberek feje felett látom az aurát (ami színtelen), és ez aura alapján tudom, hogy épp pozitívra, vagy negatívra gondolnak?

Figyelt kérdés
5 éve vettem észre ezt a "képességet", és egy kicsit zavaró, hogy például ha háttal áll valaki, akkor tudom, hogy pozitívra, vagy negatívra gondol. Nem tudom, hogy mit jelenthet ez. Örülnék, ha írna más is, aki hasonlót tapasztalt. Szívesen olvasnám.

2013. ápr. 8. 13:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
hehe, régen jobban láttam, ma már általában koronacsakra van meg, illetve az emberekre tapadt "lényeket" látom néha..(ezek a fizikai látásaim) a többiről nem mesélek mert nem az a téma. Van hogy színesben is látok néha dolgokat embereknél (például sosem felejtem el, hogy volt egy fekete srác Pesten, keresztény de nagyon nagyon jó kisugárzással nagyon szeretetteljes volt. Szórólapokat osztogatott) aztán néhány nap mulva mentünk át a zebrán és a távolból láttam egy fekete alakot közeledni. Oriási koronacsakrája volt arany gömbbel:) (nem szoktam színesben látni csak mostanában egy két ritka esetben)Én igazából azt hittem hogy valami hajléktalan, mert ment és messziről úgy láttam és nem értettem a szitut. Hogy lehet egy hajléktalannak ilyen csakrája? Meg arany gömb? Hát közelebb jött és láttam hogy a fekete keresztény srác volt az:D (Tehát ennyit a hitetlenekről)
2013. ápr. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Igazából hatalmas előnye van ennek: Hamarabb megismerem az embert, mint hogy 5 méterre kerülne hozzám :D (Előző kommentelő voltam)
2013. ápr. 9. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az összes válaszolónak, sajnos csak most tudok reagálni rájuk.


1/12-es válaszolónak: Csak akkor tudnám megmondani, hogy mire gondolsz, hogyha mellettem állnál. Írás alapján nem.


2/12-es válaszolónak: köszönöm, hogy így látod, de

szerintem nincs baj az agyammal. Sok helyen olvasom, hogy ez egy képesség, tehát nincs szükség orvosra, szerintem.


4/12-es válaszolónak: igen, értem, amit mondasz, viszont akárhogy próbálkoztam, színeket nem látok, csak az embert körülvevő "burkot", vagy nem tudom, mi a neve és ezáltal megérzem, hogy jóra, vagy rosszra gondol.


5/12-es válaszolónak: ezt én sem tudom.


9/12-es válaszolónak: írnál róla egy kicsit részletesebben, hogy a párod ezt hogy vette észre?


10/12-es válaszolónak: igen, ezt már mások is ajánlották nekem.


11/12-es válaszolónak: érdekes, amit írsz, ez sokkal zavaróbb lehet, mint az én "problémám".


12/12-es válaszolónak: igen, előny lehet, eleinte én is ezt gondoltam, de most már kezd zavarni, mert nem akarom tudni, hogy mit gondol a másik.

2013. ápr. 9. 09:56
 14/21 anonim ***** válasza:
Nagyon kanos vagyok.
2013. ápr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Tessék? Ez hogy jön ide? Kifejtenéd?
2013. ápr. 9. 11:57
 16/21 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem egy fényes halványkék színű derengést látsz az emberek körül, ami követi a teste körvonalait? Van akinél szélesebb van akinél keskenyebb. Mert én ilyet látok, de fogalmam nincs mihez kezdhetnék vele. Néha színek is bevillannak, főleg sárga.
2013. ápr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Milyen érdekes, de igen, én is körvonalat látok a test körül, viszont még mindig nem értem, miért nem látok színeket. Pedig sokan mondják, hogy ez azzal együtt jár.
2013. ápr. 10. 14:27
 18/21 anonim ***** válasza:
Én sem látok mindig színeket. Ez is olyan mint bármi más, van akinek fejlettebb van akinek nem. Sok minden korlátozhatja például a félelmeink. (én azért nem látok már nagyon szellemeket mert paráztam tőlük, és ezért azt lezártam úgymond) Tehát ez szelektív dolog. De idővel ahogy mondjuk spirituálisan is fejlődsz jobb lehet, kiterjedhet, javulhat és kiszínesedhet.
2013. ápr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek, én sem szeretném, hogy kiteljesedjen, mert egy kicsit bennem is van félelem. Hogy gondolod, mi befolyásolja, hogy valakiben kialakul-e vagy nem?
2013. ápr. 10. 17:06
 20/21 A kérdező kommentje:
Mármint magára a képességre gondolok, hogy látom a körvonalat. Nem a színre gondolok.
2013. ápr. 10. 17:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!