Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az aurának van valami köze a...

Az aurának van valami köze a kisugárzáshoz?

Figyelt kérdés

2013. márc. 22. 10:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nem sok. Az aura egy rezgés, aminek az állapota függ a fizikális és érzelmi állapotodtól. Energiádtól. A kisugárzás inkább személyiség kérdése. Persze csak ha feltételezzük ezek létezését. :)
2013. márc. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Egy kicsi, ha nagyon erős az aura szerintem az már a kisugárzásra hathat pozitívan is.
2013. márc. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
13%
ez nem a wow.. való életbe csak a hülyék fejébe létezik aura :D
2013. márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%

Az aura nem más, mint szimpla optikai csalódás. Minden ember lát "aurát", én is, ha odafigyelek. És nem élőlényeken, hanem minden alakzaton, ami a hátterétől eltérő színű.


Bizonyíték:

Ami szabad szemmel megfigyelhető, mint "aura", az ugyanúgy látszik fényképeken, sőt, képernyőkön, vagy vetítőgép által vetített képeken is. Ezek pedig nem visznek át semmit, csak az elektromágneses sugárzást (pl. fényt). Azt pedig mérni tudnánk műszerekkel. Tehát amit ember lát auraként, azt egy műszernek is látnia kellene, mégse látja.


Magyarázat:

A csapok fáradékonysága, és a fej/szem/szemlencse mocorgása. Ez által egy látómezőben a hátterétől elütő színű tárgy képe a szélénél nyomokat hagy. Mintha nagyon sokszor ütsz egy helyre pecsétet a papíron, és a szélénél mellé menne néhányszor.


(Nem várom, hogy higgyétek el most helyben, csak tartsátok észben ezt a verziót is.)

2013. márc. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Antimod ***** válasza:
71%

"És nem élőlényeken, hanem minden alakzaton, ami a hátterétől eltérő színű."


Tudom mire gondolsz, de az nem aura, az tényleg csak "káprázás". Ráadásul ezt feltételezve azonos színű ruhában lévő személyeknek azonos színű aurával kellene rendelkeznie.


Valószínűleg kapcsolatban áll a kisugárzással, mert az ugyanolyan megfoghatatlan. És nem kell interakcióba sem lépni valakivel ahhoz, hogy érezd a "kisugárzását", viszont a személyes jelenlét fontos, tv-képernyőn keresztül nem sok jön át belőle.

2013. márc. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

#1


>az aura egy rezgés


Ez értelmetlen. Olyan dolog egyedül, önmagában, hogy rezgés, nem létezik. A rezgés valaminek az állapota, tulajdonsága. Ez olyan, mintha azt állítanád, hogy a rózsa az egy piros szín.


>energiádtól


A totálisan felesleges varázsszó.


Nem kötözködöm, csak pontosításképp :)

2013. márc. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Én már láttam aurát. És az igaz volt. Amúgy nem szoktam látni, de egyszer nagyon is konkrétan láttam. Olvassátok a "A Tisztánlátó Fiú" c. könyvet. Aura létezik, és szerintem a kisugárzás tulajdonképpen az aurának a mindenki által érzékelhető megjelenése.
2013. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%
Van. Például a hajléktalanok aurája elég büdös tud lenni, ami nem tesz jót a kisugárzásuknak sem.
2013. márc. 23. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Az emberek ösztönösen érzik a kisugárzást, ami maga az aura, így amilyen az aurád, úgy fog veled viselkedni a világ, de a szerencséd is olyan lesz. Pl ha nagyon ragyog az aurád, akkor boldog és kedves vagy és sokan első látásra belédszeretnek.
2013. márc. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Csak két gerezd fokhagyma, és máris lesz olyan kisugárzásod meg aurád, hogy csak na.
2013. márc. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!