Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az aurának van valami köze a...

Az aurának van valami köze a kisugárzáshoz?

Figyelt kérdés

2013. márc. 22. 10:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

6-os


"aura egy rezgés"


PL: a fény, vagy hang is rezgés és nem állapot.


"energiádtól"


nem olvastad végig a választ

2013. márc. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Én már láttam aurát. És az igaz volt. Amúgy nem szoktam látni,"


Kedves 7 es válaszoló! Ez a legtutibb bizonyíték.

2013. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Tk. a kettő ugyanaz! /S e kettő teljesen más lehet. / Hossszúúú...
2013. márc. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
53%

Minden anyagnak van kisugárzása, attól függően, hogy a molekuláját alkotó atomok milyen paraméterekkel rendelkeznek.

A szerves anyagokat alkotó atomokban végbemenő mozgás (munka) fokozottabb, mint az úgynevezett szervetlen anyagokban.

A munka során - mint tudjuk - fény és hő energia jön létre. Minél nagyobb, gyorsabb benne a munka, annál jobban érzékelhető. Minél nagyobb részecskecsoportosulás, annál nagyobb a tömeg, így természetes, hogy a környezetében is jobban észlelhető.

Ezt az érzékelhető jelenséget nevezik aurának. Vannak olyan kifejlett érzékeléssel rendelkező vak emberek, akik ezek jól érzékelik. De vehetjük példának a denevért is. Persze ez így leírva kicsit túl laza megfogalmazás.

A komoly félreértések ott kezdődnek, ha ezeket a jelenségeket a fizika törvényeit mellőző emberek túl misztifikálva magyarázzák, és belekevernek olyan dolgokat, amiket maguk sem értenek.

2013. márc. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"A szerves anyagokat alkotó atomokban végbemenő mozgás (munka) fokozottabb, mint az úgynevezett szervetlen anyagokban. "


Nem misztifikálod, de te is kevered elég rendesen a fizikai fogalmakat. A modern szerves kémia akkor született meg, amikor rájöttek, hogy az élő és az élettelen anyag között semmi eredendő különbség nincs.

Amúgy teljesen felesleges (hibásan) magyarázni. Csak annyi kellene, hogy az auralátók közül csak egy igazolja ellenőrzött körülmények között, hogy tényleg lát valamit. A denevéreknek már sikerült. :)

2013. márc. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

#11:


>PL: a fény, vagy hang is rezgés és nem állapot.


Nem. A hang az valamilyen rugalmas közeg longitudinális rezgése. A rezgés a közeg állapota, nincs önmagában. Általános sulis anyag. A fényt pedig bizonyos frekvenciákon rezgő fotonok "alkotják", amit a szemünk érzékelni képes. Középsulis tananyag.


[link]

[link]


>nem olvastad végig a választ


Végigolvastam a választ (nem volt azért annyira hosszú a két sor), és fenntartom, amit írtam. Arra utaltam, hogy rengetegen misztifikálják az energia fogalmát (szinte kizárólag azok, akik nem értik) és, mint te is tetted, indokolatlanul odaszúrják bizonyos helyekre, hogy a magyarázat (ál)tudományosabb, meggyőzőbb legyen.

2013. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen, amikor eltávozik az ész akkor látszik az aura.....
2013. márc. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!