Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy látom az...

Miért van az, hogy látom az emberek feje felett látom az aurát (ami színtelen), és ez aura alapján tudom, hogy épp pozitívra, vagy negatívra gondolnak?

Figyelt kérdés
5 éve vettem észre ezt a "képességet", és egy kicsit zavaró, hogy például ha háttal áll valaki, akkor tudom, hogy pozitívra, vagy negatívra gondol. Nem tudom, hogy mit jelenthet ez. Örülnék, ha írna más is, aki hasonlót tapasztalt. Szívesen olvasnám.

2013. ápr. 8. 13:38
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nagyon sok minden befolyásolja. De alapvetően ez a képesség mindenkiben meglenne...LENNE, ha nem hinnék el a halandók életét. Sok részben a programoktól függ,az elme korlátozottságától...akinek nagyon le van korlátozva (tehát aki csak azt hiszi el amit a két szeme lát) annál nincs általában,de az életúttól is függ, szóval rendkívül összetett dolog. De nagyjából olyan válasz lehetne rá, mint arra hogy mitől függ az, hogy valakiből zseni lesz:) - ezt sem tudják, mivel nem feltétlen öröklődés vagy genetika kérdése, csak jön és kész, mert az életfeladatának a része.
2013. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!