Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni akkor ha a 6....

Mit lehet tenni akkor ha a 6. csakra túltöltődött?

Figyelt kérdés

nem kérek olyan válaszokat hogy merítsd le meg hasonló hülyeségeket meg hogy csinályak valami élrtelesmeset a szabad időmben semmi közötök hozzá hogy mit csinálok otthon!!!

csak hozzáértők válaszát várom



2013. júl. 12. 15:16
 1/9 A kérdező kommentje:
és légyszi ne kössetek bele a helyesírásomba de nem azért írtam hogy a rossz helyesírásomról olvasgassak
2013. júl. 12. 15:52
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Menj el a narutóba és használd el a csakrád...
2013. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
úgy látom te nem tudsz olvasni vagy csak nehéz a felfogásod...és nem kérek gyene otásokat mielött elkezdenél valamit irkálni
2013. júl. 12. 18:02
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Nehez ugy valaszt adni, ha nem tudjuk, hogy mit ertesz az alatt, hogy tultoltodott. Miben nyulvanul meg, mik a tunetek konkretan? Peldaul: Viziok, halucinaciok vannak nyitott szemmel is ? Biztosan az a problema, hogy tul sok benne az energia?

Valoszinuleg ellensulyozni kellene a tobbi csakrahoz merten.

2013. júl. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

ha nem tettél rá szimbólumot akkor nem tud túltöltődni.


Ha mégis sok a power várj pár napot úgy is lemerülsz :)


Ha ezután is túl sok lenne keress meg valakit aki Aroloval foglalkozik az tud segíteni. De szerintem ne lihegd túl a dolgot!

2013. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hajlamos vagyok elkalandozni nagyon sokszor és ez azért van mert túltöltődött a 6.csakra
2013. júl. 13. 19:27
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Látom értelmiségi a gyerek, hagyjátok a rákba. :D
2013. júl. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél valami hasznosat.
2013. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Déjved ***** válasza:
Tapaszalataim alapján általában a figyelemhiány valószínüleg a 6. csakra, azaz a harmadik szem alulműködését jelentheti inkább. Én legalábbis azt vettem észre, hogy a harmadik szem erősítésével nagymértékben fokozódik a koncentrációs képesség. Viszont ha az elkalandozásaid valamilyen benyomással, vagy megérzéssel kapcsolatosak, az előfordulhat, és azt gondolom érdemes lehet odafigyelned rájuk. Ezenkívül viszont én nem aggódnék a helyedben, mert hosszútávon túltöltött harmadik szem nem hiszem hogy létezne. Olyat még el tudok képzelni, hogy esetleg megnyitottad egy szakaszát, aminek az elvezető csatornái nincsenek nyitva, és ettől úgy érezheted hogy feszül, vagy túltöltődött. Ebben az esetben érdemes a feszülés helyére irányítani a figyelmed egy meditáció keretében. Ekkor valószínűleg először fokozódni fog a feszültség, de ne ijedj meg hanem tartsd ott a figyelmed. Egy idő után érezni fogod, ahogy elkezdenek kitisztulni a környező csatornák is, és az energia képes lesz továbbáramlani. Ha viszont a harmadik szemed még nem nyitottad meg, és ezt a figyelemhiány-6. csakra összefügést csak valahol olvastad, vagy ilyesmi, akkor kb. ugyanezzel a módszerrel meg is tudod nyitni, ha szeretnéd. Viszont azt sem javaslom mindenkinek.
2014. márc. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!