Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az aura igazából? Hogyhogy...

Mi az aura igazából? Hogyhogy le lehet fényképezni?

Figyelt kérdés
Semmit nem tudok erről, meg egyáltalán hogy lehet egy ember körül, ha nem lehet látni, és akkor hogyhogy van aki mégis látja?
2013. aug. 8. 21:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%

ha látja valaki az egy képesség ennyi. sok embernek van különféle képessége.


az aura az energiameződ.azért érzed ha valaki tul közel van hozzád mert belépett az energiamezödbe(intim szférába)

ez a mezö lehet másfél méteres is de semennyi sem. ha maxon van kicsattansz az energiátol,boldog vagy, tettre kész energiával teli ugye, de ha ez alaconya z érezhetöen inkább kedvtelenség depresszio eröhiány képében mutatkozik.


azért van az hogy bizonyos emberek nagyon vonzanak mert akkora energiakisugárzása van hogy az mindenkit vonz.


fényképezéshez nem értek erre vannak gépek.

2013. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
34%
Az aura létezését Robert Kakkantó, guantanamoi tudós fedezte fel. Goggle -> Robert Kakkantó
2013. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Az aurafotó tömény átverés.Ezt onnan tudom, hogy egy ilyen pünkösdi várás alkalmával megkérdezgettem az aurafotóst a dolgokról.

Elkezdett nekem magyarázni az elemi részecskékről, tehát külön nekem csinált egy happy-meal menüt a közepén néhány tudományos szakszóval, hogy azért hihető legyen.Ráfázott, mert értek a részecskékhez legalább annyira, hogy tudjam, hülyeség az egész dumája.

Emiatt engem már nehéz meggyőzni az aura létezéséről is.Arról sem tudunk semmit.Az egész aura-dolog valószínűsége vetekszik az unikornisok létezésével.

2013. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
Ahogy #3 mondja. Nem valósak az aurafotók. Anyaginál ritkább dolgot nem lehet lefotózni, csak anyaginál ritkább érzékszervvel "látni".
2013. aug. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az aurára sokmindent mondanak, de nem mérhető, cáfolhatatlan, bizonyíthatatlan, implauzibilis, ráadásul nincs értelmes magyarázat arra, hogy mi az aura és hogy működik.

Abban egészen biztos lehetsz, hogy a képek, amiket aurafotósnál készítenek, hamisak, semmi közük az aurához. Háromféle aurafotós gép van:

1. infravörös fényképezés: a tested és környezetének hősugárzását képezi le, a különböző hőmérsékletekhez más-más színeket rendelnek. Nyilván semmi köze az aurához.

2. Kirlian fotográfia: bármilyen elektromosan vezető dologgal működik (tehát egy pénzdarab "auráját" is lefényképezheted vele). Kívülről bevezetett áram okozta koronakisülések vannak a képen, tehát még csak nem is "saját" dolgot fényképeznek le.

3. Ez a legelterjedtebb: a kezeddel megfogsz valami fém cuccot (árammérőt), és a gép az árammérő adatai alapján mindenféle színes foltokat rak rá egy fényképedre. A foltoknak persze semmi köze az érzéseidhez vagy "aurádhoz". Ennyire buta az egész.


Úgyhogy spórold meg a pénzed és hagyd ki az aurafotóst ;)


Ignoramus

2013. aug. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem akarok menni fotóshoz, csak elvileg az ezoterika is ott tart, ahol a vallás.

Mert egyikre sincs 100%os biztos bizonyíték. De ha valóban le lehetne ezt fényképezni, akkor egyértelmű bizonyíték lenne...

Na meg az egyik munkatársam azt állítja, hogy ő ezt látja, és szerinte nekem általában lila...

2013. aug. 9. 22:47
 7/15 Robert Thorne ***** válasza:
39%
Fényképezőgép nem láthatja az aurádat. A harmadik szem felébresztésével éa fejlesztésével nagyjából bárki láthatja az aurákat.
2013. aug. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az az aura amit a keletiek sóderolnak és nálunk pedig egyesek hazudoznak hogy látják, az nem igaz.


az a fény, ami kisugárzik a testből az nem más mint a test energiájának kisugárzása, a szervek és egyéb valamint hő-kisugárzás-- de AURA NEM IGAZ!!!

2013. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Az aura az embereket körülvevő fény és igenis létezik, én is látom (több mindent is látok). Semmi okom nem lenne hazudni, úgyhogy elhihetitek, hogy van. Léteznek olyan emberek, akik "látnak" és persze olyanok is, akik csak pénzt csinálnak belőle. Aki tényleg "látó" az általában nem beszél róla nyíltan, mert elítélnék, gyogyósnak néznék, PEDIG NEM AZ! Ez régen nem volt különleges dolog, minden ember "látó" volt, csak napjainkban az embereknek a pénz a legfontosabb és nem foglalkoznak az igazán fontos dolgokkal... Rengeteg hihetetlen dolog van a világban amiről fogalmunk sincs és eltitkolnak előlünk... Olvass utána neten :)
2013. nov. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

>Mert egyikre sincs 100%os biztos bizonyíték.


Nem egészen ez a helyzet. Nem arról van szó, hogy nem tudjuk bizonyítani a jelenségeket, hanem azt állítjuk, hogy maguk a jelenségek nem valódiak (vagy csak nem indokolt a feltételezésük), és nincs mit bizonyítani.


#9: én elhiszem, hogy te látsz "valamit", és bolondnak sem mondalak. Én azt mondom viszont, hogy amit látsz, annak nincs semmilyen ezoterikus, természetfeletti vagy paranormális oka, vonatkozása, hanem egyszerű, logikus magyarázatot lehet keresni és találni rá.


Tegyük fel, hogy fényeket látsz az emberek körül.


Mi indokolja, hogy nem "hétköznapi" oka van (látáshiba, szinesztézia, önszuggesztió vagy tudomisén)?

Mi indokolja, hogy az aura az, amit látsz?

Mi adja a különbséget, hogy állapítod meg ezt?

2013. nov. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!