Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mert van az hogy ha ránézek...

Mert van az hogy ha ránézek az órára azonos időt?

Figyelt kérdés
Volt olyanom, hogy néztem a telefon akkumulátor használati idejét és 5:55:55. Ezt komolyan írom nem kamu, tudom hogy nehéz elhinni, de ez igaz!! Veletek is előfordult már? Kezdetben vicces volt de most mar félek. Olyan is vol hogy feltettem itt egy kérdést és pontosan ugyan akkor csak 2 órával utana .válaszoltam a válszokra

2013. júl. 20. 23:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nem láttam azt a filmet.az utolsó válaszaimat viccből írtam de amit leírtam az tény az tényleg igaz..
2013. júl. 21. 13:47
 12/15 anonim ***** válasza:
Ugye ezt most viccnek szánod? Sztem kamu kérdés...
2013. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
oké hidd azt hogy kamu..
2013. aug. 8. 22:17
 14/15 anonim válasza:
Igaz hogy ez a kérdés régi,de bizony igy vagyunk mi is a lányommal,számok,és számok...üzennek nekünk de nem tudjuk megfejteni!Nem kamu,nem hülyeség...aki tud segíteni kéem irjon!
2014. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
most valahogy elmúlt a dolog, nem igazán történik megy,csak 1-2x ne figyelj rá ez a titka. szard(játok) le!
2014. aug. 31. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!