Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Chemtrail most akkor van vagy...

Chemtrail most akkor van vagy nincs?

Figyelt kérdés
Ma Békéscsabán konkrétan vagy 10 csíkot láttam egymás mellett, lassan oszlott szét, nem fényképeztem le mert siettem, de ez már tuti nem normális kondenzcsík... ha már beismerték a jelenséget, akkor mi is a hivatalos magyarázat, miért permeteznek??

2013. jún. 14. 13:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
47%

Aki keres, az talál:


J.P. Holdren (Obama tudományos főtanácsadója) és a CFR is, de Németország is kénytelen volt kiadni egy közleményt, amelyben elismerik a vegyi permetezést.


Holdren tökéletesen járható útnak látja a chamtrails módszert a bolygó lehűtésére, és teljes mértékben támogatja a bárium, magnézium, alumínium, nano-szálak, stroncium, baktériumok, spórák és más vegyi anyagok légkörbe permetezését, méltatja a globális felmelegedés elleni küzdelem jegyében nehézfémek légkörbe juttatását.


A SAG, vagyis sztratoszférikus geo-mérnöki permetezéskor egy vastag fehér vonalat látni, ami megmarad az égen jó néhány órán át. Ez a chemtrail. A felső légkörbe permetezett SAG vonalak hosszú órák után terülnek csak szét, amik aztán úgy tűnnek föl, mintha felhők lennének. Alumínium, bárium-és egyéb elemek ezerszer nagyobb értékben fordulnak elő ezekben a felhőkben, mint az normálisan megengedhető lenne. Ezeknek a permeteknek a részecskéi aztán lassan leereszkednek a földre, amikor az belepi a talajt, a vizeinket valamint belélegezhetővé válik. A leereszkedési ráta lassúsága miatt akár 1-2 hét is eltelhet mire a kipermetezett anyag lassan emberközelségbe kerül. A sokat szabadban tartózkodók égő szemeket, migrénes fejfájásokat, szorongásokat, szabálytalan szívveréseket, magas vérnyomást és más egészségügyi problémákat tapasztalnak.


[link]

2013. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
van ! [link]
2013. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Ezt ma fotóztam!


[link]

[link]

2013. aug. 27. 20:16
 24/25 anonim ***** válasza:
No hátakkor. Az úgy van, hogy az annukakik így terraformattálnak bennünket, mint mi gyerekkorunkban a kisfloppyt. Mert már közeledik a níbirú, vagy mi a szösz, oszt át akarnak szállni, mint a Szabó Pista, aki a múltkor elaludt a 37-esen, oszt a végállomásig ment, na az is át akart volna szállni, csak nem volt mire, mert hajnalig nem indult új járat, oszt ott aludt a buszgarázsban. Na elég az hozzá, meg köll hogyishívjákolni a klímát meg el köll aluminizálni mindent, hogy jó legyen nekik, hogy jól érezzék magukat, ha vendégségbe gyünnek. Ez az egyik. A másik meg, azok a másikok, az illumináltak, vagy az illumináltusok, vagy mik, akik szerint már elég vót belőlünk. Na azok is spriccolják tele az eget. Én már forralom is a vizet, hogy osztán majd visszamarad az alumóneum, azt oszt téglába öntöm, aztán mög eladom. Kis haszon nekem is köll.
2013. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
54%

Nincs. Csak egy manapság divatos összeesküvésemlélet.


Bővebben itt olvashatsz róla:

[link]

2013. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!