Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy nincs is...

Lehetséges, hogy nincs is testünk csak energiagömbök vagyunk?

Figyelt kérdés

Azt hiszem David Ickenál hallottam először ezt. Kár hogy nem Én találtam ki. :S Lényeg, az, hogy ha úgyis tudjuk, hogy halálunk után lelkünk eltávozik egy féregjáraton keresztűl, amit mi fényes útnak észlelünk és a lélek a halál után egy fényes plazmagömb, akkor miért ne lenne most is az ?


Az elmélet újszerű eleme, hogy szakít a testi fizikai valósággal és ezt csupán érzetként írja le. Azaz, nem úgy van ahogy paraszti ésszel logikus lenne, hogy a testben van bezárva a lélek és álomban meg transzban vándorol, az univerzumban mindenhova és halál után válik szabaddá, hanem már most is csak energiagömbök vagyunk !


Van egy energetikai sugárzás ami alacsony frekvenciában tartja az embert és amit a Holdból bocsájt ki egy kódolt mező, az hiteti el velünk, hogy ez a fizikai test a valóság, hogy kórlátóltnak higgyjük.


A hold belül üreges és idegenek építették, azzal hackelték meg az ember frekvenciáját és mi testként észleljük, de valójában nem is az.


Az elpusztíthatatlanok c. film (They Live) is ezzel foglalkozik. Hogy élnek itt más lények, akiket embernek látunk, mert lekorlátozták az agyunk. Az újságokban és TV-ben parancsszavak vannak a reklámok helyén, amit tudatalatt követünk és alvásra intenek, meg sexre, közben az idegenek akik ezt véghezvitték itt uralkodnak rajtunk.


Milyen gondolatok tőrnek elő belőled ?


2013. ápr. 29. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Maga a lélek ovális alakú. A test csak egy eszköz-

Lélek mozdulatlan és örök

2013. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező :


Ismered azt az érzést amikor hallasz valami annyira cifra,változatos,összetett baromságot,hogy nem is tudod hol köss bele először?Na ez a kérdés pont ezt váltotta ki belőlem .


Először is kezdjük ott hogy lélek nincs (de legjobb érzülettel is csak azt lehet mondani hogy nem bizonyított és hogy valótlan a léte)


Aztán folytassuk ott hogy DaVid ICKE egy akkora szélhámos,kókler,csaló és ezt megfejelve még természettudományokhoz se értő,hogy jelölni kéne a világtérképen egy bazinagy X el a tartózkodási helyét.Alatta ezzel a szövegel:"A világ legnagyobb kóklerje!"


A fickó csupán sci fi írónak menne el,de akkor se tudna nagyot alkotni.A baromságai már elég sablonosak.


és továbbá:Ha tudod mi az a féreglyuk akkor nyílván azzal is tidutában vagy mekkora energia kell a megnyitásához.Szerinted minden egyes ember halálakor összpontosul ennyi energia?

2013. ápr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Utolsó : Ha nem tudsz belekötni valamibe, ne keress rá indokot és nem kell bosszankodnod ! -.-
2013. ápr. 29. 21:56
 4/14 anonim ***** válasza:

"Milyen gondolatok tőrnek elő belőled?"


Hát mélységes szánalom...


- A hold mint üreges... Mi?? Nooormális?

- Minden sugárzás energetikai bizonyos szempontból.

- A féregjáraton csak a CSK1-es meg Kirk kapitány mászkál a lélek mivel hogy szegényke mint ahogy korábban is említették nem valószínű hogy létezik így nem is nagyon utazgat sehova..


Sürgősen tessék elővenni egy fizika és geológia könyvet (Az első osztályos is meg teszi). És hanyagolják már ezeket a turbósámán-mindentudó boszorkányokat.


Tessék előbb tisztába lenni az alapokkal. Mi az az energia, tömeg, tér stb.

2013. ápr. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

„Van egy energetikai sugárzás ami alacsony frekvenciában tartja az embert és amit a Holdból bocsájt ki egy kódolt mező, az hiteti el velünk, hogy ez a fizikai test a valóság, hogy kórlátóltnak higgyjük.”


-ennek lehetnek alapjai... a mitológiák is beszélnek ilyesmiről (valószínűleg onnan vette D Icke)...


pl. upanisádok: 2 kaszt van,

az egyik csak a holdig mehet, ott lejelentkezik és visszainkarnáltatják (ez az alsó szolga-kaszt =a piramis alja)

a másik kaszt tagjai felmehetnek a Napba... ők nem térnek vissza a Földre... legfeljebb, ha maguktól úgy döntenek


-Mi a Föld?

-Szegénységnek háza.


-Mi az ember?

-Rabszolga.


A bevágások a testen mind a rabszolgaságot fejezik ki.

pl. bevágások a fülön, a szájon, a nemiszerven (=körülmetélés) : ezek mind a rabszolgaságot fejezik ki


ott van pl. a Csia Lajos -féle újszövetség-fordítás

a „bizalmas” „Gazda”, „Gazdám”, „Gazdánk” szavak (a vallásos irodalomban) : ezek mind állati szintű rabszolgaságra utalnak



„A hold belül üreges és idegenek építették, azzal hackelték meg az ember frekvenciáját és mi testként észleljük, de valójában nem is az.


Az elpusztíthatatlanok c. film (They Live) is ezzel foglalkozik. Hogy élnek itt más lények, akiket embernek látunk, mert lekorlátozták az agyunk. Az újságokban és TV-ben parancsszavak vannak a reklámok helyén, amit tudatalatt követünk és alvásra intenek, meg sexre, közben az idegenek akik ezt véghezvitték itt uralkodnak rajtunk.”



-az lehet, hogy meg van hack-elve

az önismeretünk

a tudásunk

az érzékelésünk


a realitásunk lekorlátozva, lebutítva


Egy igazság: a Csorda mesterségesen van fenntartva.


Minden üzenet, amit kapsz, a téged lekorlátozó Mátrix üzenete... az érzékelésed minden csatornáján kapsz üzeneteket, melyeket formálnak és kialakítanak téged...

...még nem vagy vagy már nem vagy...


Tudod, mióta tart ez? Ősi idők óta. Évmilliók óta. Érted?


A halált azoktól a lényektől (?) kaptad, akik lekorlátoztak téged.

A tanok szerint csak egy szűk kisebbségnek lehet ismerete a dolgokról, a többségnek (=tömegnek) sosem. (Állítólag) ez a szabály.


A Bibliában is nagyon komoly utalások vannak... de ki érti meg őket? A jelentések szándékosan össze vannak zavarva.

A papi elit tudja, hogy miről szól a játék (de csak azok, akik legfelül vannak... ők viszont azt is tudják, hogy semmit sem tehetnek... ezért engedelmesen „szolgálnak”.


A történelmet mindig újraírják. Újra és újra.


„és továbbá:Ha tudod mi az a féreglyuk akkor nyílván azzal is tidutában vagy mekkora energia kell a megnyitásához.Szerinted minden egyes ember halálakor összpontosul ennyi energia?”


-a féreglyuk mindig nyitva van... az szívja ki az élet-erőt


„- A hold mint üreges... Mi?? Nooormális?”


-a NASA szerint is üreges



Én D Ickét nem szeretem, de bizonyos dolgokat „jól elkap” és elüzletiesít, amiből végül egy nagyot kaszál.. Igazi angol kapitalista.

2013. ápr. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

Hogy miért kell valamit ilyen kétségbeesetten tagadni egyeseknek...:) Ha nem vagytok hajlandóak változtatni a véleményeteken, legalább olyan helyen ne kössetek bele másokéba ahol rég többet tudnak a témáról mint ti...


Egyébként az energiagömb szerintem túlzó kifejezés. Valóban, eredetileg nem mi vagyunk a test - bár sok ember igen ragaszkodik ehhez az eszméhez:) - megvan a maga realitása.

Hogy miért? Mert kell valami, egy eszköz - ahogy felettem is mondták, hogy meg tudj nyilvánulni, részt tudj venni a fizikai világban. Egy energiagömbként nem sok tapasztalatot tudnál gyűjteni itt a Földön. :)

Más kérdés, hogy mennyire tudod ezt befolyásolni a tudatoddal.. Nem tudom egyes "fejlettebb" személyek hogyan látják ezt, de biztos nem kódolt számjegyeknek, mint a filmben (fantasztikus film amúgy, mindkettő). :) Viszont annak a bizonyos anyagnak az alkalmazása lényegesen megkönnyíti a gyógyítást pl.(amit viszont már tapasztaltam/-ok), aminek köze van ehhez a Mátrix-dologhoz; de ez csak annak bizonyíték aki szintén kipróbálja:))


De hé, nem említetted Súr, hogy a Föld és ember eredeti célja nem ez volt (lesz). ;)

Előbb-utóbb mindenkinek ismerete lesz erről, akár közbeavatkoznak a papok, akár nem. Az információáramlás a segítségük nélkül is zajlik...

A másik, hogy mindennek megvan a maga rendszere és célja, még ha káosznak tűnik is az egész. Nem kifejezetten rossz célt szolgál az (akarva vagy akaratlanul), aki rossz szándékú...

De aki nem akar kitéve lenni a 'sugárzásnak', egyszerű dolgokkal is segíthet magán. Nem nézel tévét (vagy legalább reklámokkor kapcsold ki), ugyanígy a mobiltelefonokkal és számítógépekkel, nem használod csak ha valóban fontos... Talán a három legártóbb "technikai vívmány", és ami a legfőbb, hogy saját magunk képességeit utánozzák le... Már nem belső, hanem külső segítség kell ahhoz, hogy használni tudd azt, ami amúgy is adott volt.

Ha már így rátértünk erre.. :)


Icke-kal pedig csak óvatosan; mond jókat és hasznosakat, de nem árt ha résen vagytok.

2013. ápr. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Maga a lélek ovális alakú"

A tiéd lehet, hogy az, de az enyém egy hiperkocka.

Ezért is vagyok most a gép előtt, mert a lelkemnek elengedhetetlen a túléléshez.

2013. ápr. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Antimod ***** válasza:
47%

Valójában minden, amit szilárdnak érzékelünk, bizonyos "sebességen" rezgő részecskék halmaza. Vagyis ha belegondolsz, tulajdonképpen semmi sem szilárd: a Föld sem, aminek a talaján állunk. Vagyis ha nem volna részecskéket ideig-óráig összekötő energia, minden részekre bomlana, beleértve a testedet is.

Ez az illúzió lényege.


Amiket leírtál a kérdés kifejtésében, szerintem nem igaz. Persze nem vagyunk olyan szinten, hogy átlássuk, ha esetleg igen; viszont ezt a magyarázatot túlkonspiráltnak érzem, és ettől nekem bűzlik. Igen, a média tele van "parancsszavakkal", amelyek a tudatalattira hatnak: félelmet ébresztenek, fogyasztásra ösztönöznek. Ez azonban nem volt mindig így, csak az utóbbi 150 évben. Ez a Hold korához viszonyítva elenyészően kevés idő.

Ezen a "frekvencián" egyszerűen valószínűleg egy tanulóterepet építettünk, és nem holmi gonosz reptoidok, hanem valószínűleg saját magunk, esetleg szellemi vezetőink: erre enged következtetni számos "túlvilági" megtapasztalás.

2013. ápr. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor azt magyarázd meg, hogy ha hirtelen rácsapnék mondjuk a lábamra, akkor ezek a részecskék miért nem szűnnének meg kötésben maradni, miért nem robbanna fel?
2013. ápr. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azt ügye tudod, hogy nevezett ember legmagasabb „képzettsége” focista, aki egy sérülése miatt később sportújságíróként dolgozott. Semmiféle felsőfokú végzettsége sincs, semmilyen területen.

A sok handabandázásán kívül még azzal szerzett magának rosszul csengő hírnevet, hogy egyrészt szélsőjobboldali nézeteket vall, másrészt az egész európai elit szerinte nem földi emberek gyülekezete.

Sokat elárul rólad, s erről az egész rovatról, hogy „kár, hogy nem én találtam ki”. Hát ez jó kis freudi elszólás volt.

Ezek után senki ne szidja a szkeptikusokat!

2013. ápr. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!