Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódáskor testünk hőmérsé...

Beágyazódáskor testünk hőmérséklete magasabb mint az átlag?

Figyelt kérdés
A napokban annyira fáztam itthon, mintha hőemelkedésem lett volna, de biztosan nem bujkál bennem semmi. Tréning ruhában két paplan alatt is fáztam. A vérnyomásom általában alacsony. Időben épp egybe esik a beágyazódással. Van köze hozzá, vagy felejtsem el?

2013. febr. 12. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Minden hónapban így voltam ezzel én is, és nagyon reménykedtem, hogy a baba miatt lehet, de sajnos nem jött össze a baba :(


De szívből kívánom, hogy azért legyen Nálad ez a fázás, mert babás lettél :)


Majd írd ám meg, hogy mi lett :)

2013. febr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem visszaesett, és barnáztam is egy cseppet, szóval szerintem akkor volt. nekem utána ment fel, és volt olyan, mintha lázas lennék.
2013. febr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mivel sajnos nem mértem ezért nem tudom hogy előtte, közben és utána mennyi volt, de azt tudom hogy majd' megfagytam. Csak utólag gondolok vissza, hátha emiatt volt, akkor eszembe sem jutott ez.

Barnázásom vagy csepp nem volt egyáltalán, csak kis folyás (ami amúgy nincs).

2013. febr. 12. 11:53
 4/10 anonim ***** válasza:
ha nem érted, akkor tök mindegy, ne agyalj ezen, 600 millió dolog lehetett:)
2013. febr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*mérted, nem tudok ma írni
2013. febr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:))) egyébként igazad van! Csak ma mivel nem jött meg, ezért belemagyarázok mindent az elmúlt napokba :)
2013. febr. 12. 11:56
 7/10 anonim ***** válasza:

Van egy kis alapja igen, annak amit írsz :)

Létezik, ez úgynevezett "trifázisos" görbe. Nem törvényszerűen mindenkinél, de nagyon sok ilyen trifázisos görbét lehet látni (pl. a babatervezok.otthon.net -nél a mintagörbék között).

Ennek az a lényege hogy peteérés előtt van egy hőd ami pl. 36,1-,36,8 körül mozog, peteéréskor felugrik és fennt is marad pl. 37,0-án, beágyazódáskor pedig még feljebb ugrik.

[link]

2013. febr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha meg mára vártad, tök nyugodtan tesztelj!
2013. febr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a táblázatot!

Igyekszem a sorsra bízni :) , de azért a ciklusom számolom a peteérésem figyelem (természetes módon, jelekből, nem teszttel). Azért a teszttel még várok pár napot. Ha továbbra is késik, akkor tuti tesztelek! De még mindig úgy vagyok vele hogy bármi lehet.

2013. febr. 12. 12:21
 10/10 A kérdező kommentje:
febr. 14-én teszteltem negatívat. De ma (15-én) még mindig nem jött meg.
2013. febr. 15. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!