Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Chemtrail most akkor van vagy...

Chemtrail most akkor van vagy nincs?

Figyelt kérdés
Ma Békéscsabán konkrétan vagy 10 csíkot láttam egymás mellett, lassan oszlott szét, nem fényképeztem le mert siettem, de ez már tuti nem normális kondenzcsík... ha már beismerték a jelenséget, akkor mi is a hivatalos magyarázat, miért permeteznek??

2013. jún. 14. 13:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
3%
Valamilyen mérget szornak szét, hogy elpusztuljunk :/ Én már krákogok is
2013. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
10%

elviekben néha szoktak aluminium szerüség beszórni, hogy ezzel némileg visszatartsák a napsugarakat.

Mondjuk az más kérdés, hogy az amcsik már vagy 3x lebuktak a történelem során, hogy nemzőképességet befolyásoló anyagokat szórtak a levegőbe :D

2013. jún. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
66%
Nincs.
2013. jún. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
70%

1. Ha drogokkal/vegyszerekkel akarnak hatni a populációra, akkor miért nem ott vetik be őket, ahol van rá esély, hogy hassanak is? Ha 10 km magasan (ahol a nagy utasszállítók repülnek) szétszórsz pár száz/pár ezer liter lötyit (nagyságrendileg ennyi lehet), akkor egyrészt a légáramlás miatt lehet, hogy hónapokkal később és a bolygó másik felén fog földet érni, másrészt a koncentráció, a szétterülés is gyakorlatilag szabályozhatatlan. Ha így csinálják, a kemikáliák igen jelentős része lakatlan területekre, óceánokra hull, a célterületeket, a sűrűn lakott vidékeket pedig igen csekély mennyiség éri.

2. Túlságosan sok embert kell elhallgattatni, félelemben tartani, hogy ne kapjon a dolog nagyobb nyilvánosságot. A tervezés, gyártás, üzemeltetés, karbantartás, ellenőrzés során több ezer ember "keze alatt" megy át egy repülőgép. Lehetséges ennyi embert megtéveszteni vagy sakkban tartani? Én személy szerint kétlem.


Nekem a chemtrail egy lehetetlenül bonyolult, gazdaságtalan és rizikós módszernek tűnik. Ha már mindenáron mérgezni akarjuk a társadalmat, sokkal egyszerűbb az ivóvízbe, de még sokkal egyszerűbb az élelmiszerbe rejteni a csúnya anyagokat. Nem ástam bele magam a témába egyébként, ez most csak így messziről egy vélemény.


Ignoramus

2013. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Akkor egyszerre párhuzamosan elment 10 repülő és a csík amit húztak 2 órán keresztül látható volt...valamit akkor is permeteznek ránk!
2013. jún. 14. 17:15
 6/25 anonim ***** válasza:
13%
Mondom, hogy időjárás befolyásolásra használnak repülőket, ennyi amit tudunk, minden más felesleges spekuláció egyelőre...
2013. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező: az a csík, amit a repülő után látsz, a kondenzcsík.

Itt olvashatsz róla:


[link]


Ha nincs kedved olvasni, itt van nagyon röviden összefoglalva: a repülőgép elégeti az üzemanyagot, így füstgáz keletkezik. A füstgáz szemcséire kicsapódik a légköri nedvesség és megfagy. Ez az a fehér ködszerű csík, amit látsz. Ha odafenn nem fúj erősen a szél, megmaradhat órákig is.

Gyakorlatilag ugyanaz történik, mint amikor reggel deres a fű, csak itt nem a fűre, hanem a kis szemcsékre válik ki a víz. Ennyi.


Ignoramus

2013. jún. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
34%

Olvasd csak:


[link]

2013. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
57%
Azért az elég érdekes, hogy mo. csomó részén több a "kondenz csík", mint london felett egy forgalmas napon XDXD
2013. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
15%
Nagy betyárak vagytok amúgy, mit kell lepontozni azon, hogy tényeket közlök? Egyik fél sem tud bele kötni, az időjárás befolyásolás elismert tény, az meg hogy magasztosabb célokat szolgálna spekuláció, nem tudom mik a tények ezen túl... Agyatlan bagázs
2013. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!