Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Chemtrail most akkor van vagy...

Chemtrail most akkor van vagy nincs?

Figyelt kérdés
Ma Békéscsabán konkrétan vagy 10 csíkot láttam egymás mellett, lassan oszlott szét, nem fényképeztem le mert siettem, de ez már tuti nem normális kondenzcsík... ha már beismerték a jelenséget, akkor mi is a hivatalos magyarázat, miért permeteznek??

2013. jún. 14. 13:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
63%

#8: a linkelt oldalon és az onnan nyíló oldalakon nincs értékelhető információ, csak egy csomó szép kép és nagyon sokszor leírva az, hogy "úristen, mérgeznek minket". Nincsenek vizsgálati eredmények, nincsenek épkézláb hipotézisek, csak egy rakás hatásvadász katyvasz. Ez csak annak bizonyíték, aki mindenáron hinni >akar< ebben.

Ne értsetek félre, el tudom képzelni, hogy létezhet ilyen permetezés, de az ilyen videók és oldalak nem bizonyítanak semmit. Egyetlen vizsgálati eredményt sem találtam, ami például arról szólna, hogy milyen anyagokat is találtak egy ilyen chemtrail-ben. Ha ilyen adatok tömkelege állna rendelkezésre, akkor már el lehetne indulni valamerre. Ha valaki tud ilyet, linkelje be, mert érdekel.


Van két kérdésem még, amikre kíváncsian várom a válaszokat:


>Miért a repülőgép sugárhajtóművéből permeteznek?< És hogyan? És miért csak a repülőgép >után< ötven-száz méterrel jelenik meg a levegőben a permetszer? Hogy is van ez?

A repülőgép sugárhajtóműve ugyebár elöl levegőt szív be, középen a levegőbe üzemanyagot porlasztanak, a keveréket begyújtják, és a gyorsan kitáguló, hátrafelé áramló füstgáz hajtja előre a repülőgépet. Ez remélem, egyértelmű mindenkinek. A videókon egyértelműen látszik, hogy a chemtrail a sugárhajtóműből származik. A kiáramló füstgázba, vagy magába az üzemanyagba keverik bele a mérgező anyagokat? Kibírja az anyag a kb. 1000 fokot? Elképzelhető, ha mondjuk fémekről van szó. De miért nem látszik a csík rögtön a repülő után? Miért utána jelenik meg? Van egyetlenegy ételmes magyarázat erre a kondenzáción kívül?


Összefoglalva:

1. ha valamit permeteznek, akkor a permet nem száz méterrel a repülő után kezd látszani, hanem azonnal;

2. eléggé fura, hogy a permet a sugárhajtóműből jön, mert a sugárhajtóműben kur­vára elég a legtöbb anyag.


Ignoramus

2013. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
45%

Nesze neked

https://www.youtube.com/watch?v=0AU6KwgxaOo


Egyébként megtanulhatnátok egy igen egyszerü dolgot, mégpedig, az a neve, hogy nyitott elme!


Tudod, én vélek tudásnak semmit, ami nincs bebizonyítva.

Viszont meg van ezen felül is a magán véleményem.

Egyébként a videóban láthatod, hogy maga a permetezés elismert tény, viszont ez elviekben "csak" időjárás befolyásolást szolgálna. Amúgy is, aki látta már a tipikus kockás égboltot az tudja, hogy az nem éppen a szokványos légi közlekedés eredménye. Főleg nem olyan helyeken, mint ahol én is lakom, ahol nem szabadna látni napi 1-2 kondenz csíknál többet, mégis van hogy kockás a komplett égbolt.

De amúgy egyszerüen meg kell nézni ezt a videót, geo engineering a neve az egész cuccnak

2013. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
41%
*nem vélek
2013. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Ha nem is fém vagy valami vegyszer, akkor is tuti nem normális hogy Békéscsaba felett elmegy egymás mellett szinte egyszerre 10 vagy több repülő és szabályosan kikockázzák az égboltot, én most arra gondolok hogy az időjárást befolyásolják hogy ne essen az eső (árvíz miatt gondolom) de ma olvastam hogy szerte az országban tele volt az égbolt, ez azért nagyon fura... nem hiszem hogy ekkora a légiforgalom..
2013. jún. 14. 23:34
 15/25 anonim ***** válasza:
20%
Meg jo, hogy van. Mindenhol a vilagban. Udvozollek a modern civilizalt vilagban...(szarkazmus)
2013. jún. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
71%

Kedves Ignoramus! Bár én teljesen hülye vagyok a repülőgépekhez, és nincs tervben ezen tény megváltoztatása, így nem sokra megyek a felvetéseiddel, viszont nagyon érdekelne, hogy te mivel magyarázod a látott képeket? Légi-gyakorlatozás? :D


Most komolyan. Én nem tudom mi lehet ez, de azt tudom, hogy nem normális! Nem természetes!

2013. jún. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
59%

#16: Épp ez az: nem tudom, hogy mit kerestek ott a képen szereplő repülőgépek, mert nem értek hozzá különösebben én sem. De ezzel a chemtrailt hirdető honlapok (már amiket én láttam) sem foglalkoznak. Egyszerűen kimondják, hogy permetező gépek, anélkül, hogy megvizsgálnák a többi lehetőséget. Én nem tudok semmiről, ami kizárná, hogy légigyakorlat, légi felderítés, fényképezés vagy bármi más lenne, és a honlapok sem hoztak fel érveket erre.

Miért ne lehetne felderítés vagy gyakorlat vagy valami más?


Még egyszer mondom, nem azt tagadom, hogy létezik a chemtrail (persze nem is állítom, hogy van), mert >nem tudom<, hanem azzal van a bajom, hogy akik ebben hisznek, kimondják, hogy ez van és kész, és még a legalapvetőbb kérdéseket sem válaszolják meg, ami felmerül. Ez nagyon kevés.


És akkor ott vannak még az előzőleg megfogalmazott kérdéseim is.


Ignoramus

2013. jún. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
43%
Ember az orrod elé lett rakva pár egyértelmü bizonyíték, hogy lehetsz ennyire vak?
2013. jún. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
59%

Kérlek, kímélj meg a primitív konteós ál-érvektől. Feltettem jópár kérdést, ha azokra van értékelhető válaszod, akkor írd le azokat.

Ha benned fel sem merülnek hasonló kérdések, vagy nem érdekelnek a rájuk adott válaszok, hanem "csak úgy" elhiszed, ami éppen szimpatikus, akkor bizony nem én vagyok a vak.


Arra is kíváncsi vagyok, hogy >egészen pontosan< mik azok a dolgok, amik alatt egyértelmű bizonyítékokat értesz. A sok csík az égen? Az, hogy valami no-name blogger ezt mondta? Vagy mi?


I.

2013. jún. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Ha megnézzük a www.flightradar24.com - on a légiforgalmat az adott időszakban közel se ment ennyi repülő, legalábbis hivatalosan nem..
2013. jún. 16. 12:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!