Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg be lehet vonzani a...

Tényleg be lehet vonzani a dolgokat?

Figyelt kérdés
pl nagyon félek attól, hogy lebénulok. egy osztálytársamnak sajnos eltört a gerince, és lebénult. én folyamatosan azon aggódok hogy csak velem ne történjen meg. sokak szerint ezzel épp hogy bevonzom. ez igaz?
2012. nov. 5. 16:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem igaz, azok szoktak hinni benne, akik rendesen nem tudják elérni amit akarnak, ezért bemesélik maguknak, hogy ha sokat gondolnak rá, akkor megvalósul. Nyugi, nem fogsz lebénulni, de mindjárt olvashatod az ellenkező oldal magyarázatát, te döntöd el melyikben hiszel. Abban viszont gondolom egyet fogunk érteni, hogy ne gondolkodj ezen, mert így csak magadnak ártasz lelkileg.
2012. nov. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nekem pozitív bevonzás már sok bejött, pl.: vizsgázni mentem és az úton a 68 tételből egyet mondogattam magamban egész úton és azt húztam. :-) Most, hogy bevonzás volt, vagy véletlen, nem tudom, de érdekes volt.

Mindenesetre a folyamatos aggódásoddal okozhatsz magadnak betegségeket, ha nem is pontosan azt, amire gondolsz, jobb lenne ha csak jó dolgokra koncentrálnál.

2012. nov. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Aki elhiszi, hogy létezik ilyen, annak működik. Nekem is. Arra gondolj, amit szeretnél, ne arra, amit nem.
2012. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Amikor nagy átszervezés és leépítés volt a cégnél, mindenki tiszta ideg volt, hogy kirúghatják. Én akkor azt mondtam, hogy nekem lesz állásom továbbra is, ez jött be.

Kérdezték, hogy honnan tudom, mosolyogtam, hogy tudom és kész. :-)

2012. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, csak tudod, hogy jól dolgoztál e vagy nem...
2012. nov. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Persze, a mágnes negatív pólusa vonzza a bénulást.
2012. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én rengeteg dolgot vonzottam már be. Főleg tárgyakat, a csizmámat, a nyakláncomat stb. De most szeretnék végre egy barátot aki jól néz ki meg szeret és vicces mert régóta egyedül vagyok és már kapom a jeleket affelől, hogy közelít. :)
2012. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
" mert régóta egyedül vagyok " Pont azért, mert ilyen hülyeségekre támaszkodsz. Ha az a fiú, aki "közelít" megtudja ezt, menekülni fog előled, ha csak nem vagy bomba nő, mert akkor meg kihasznál.
2012. nov. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
2012. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
ezt néztem már régebben, ezért is félek. de egyszerűen nem tudok másra gondolni, jobban félek a kerekesszéktől, mint a haláltól.
2012. nov. 5. 18:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!