Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Be tudom vonzani a tökéletes...

Be tudom vonzani a tökéletes társat az életembe?

Figyelt kérdés

Nemrég találkoztam ezzel az egész vonzás törvényével, a Titok című könyv kapcsán.


Tudom, hogy nagyon elméleti a kérdés, de lehetséges, hogy bevonzzam a tökéletes társat egy meghatározott időpontban?


Nemsokára lesz az egyetemi bál és arra gondoltam, hogy arra a napra, elképzelek magam mellé egy tökéletes társat. Már nagyon régóta elkerül a szerelem, pedig vágyok már egy igazán tartós kapcsolatra ahol szerethetek és viszont szeretnek.


Ha lehetséges, hogy tegyem?


2012. okt. 7. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Ha robotokra gerjedsz, akkor mágnessel sikerülhet.


Ha emberekre, akkor próbálj ki egy zsák pénzt csaléteknek.

2012. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Idióta!
2012. okt. 7. 17:38
 3/9 Ditta20 válasza:

(Mintha itt anti-ezotéria légkör uralkodna.)


Igen.

Rakd össze magadban milyen neked a tökéletes társ.

Engedd el azt, hogy akarsz egyet -a görcsösség nem segít.

Ha ez megvan akkor kívánd, hogy ... és higgy benne, hogy ott lesz melletted.


És legközelebb hidd el amit összeraktál magadban.

Ne várj külső megerősítést. :)

2012. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1 lelőtted a mágneses poént.
2012. okt. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kívánod, akkor biztos hogy be fogsz vonzani valakit.:)
2012. okt. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szerintetek segít ha előtte leírom egy listába, hogy számomra milyen az ideális partner?

Pl, hogy legyen törekvő, nem dohányzó, kulturált, humoros, sportos, család centrikus stb?

2012. okt. 7. 20:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy írod! Ezeket szépen fogalmazd meg, jó részletesen, a lényeg, hogy írás közben rengeteg pozitív érzelem felgyűlik benned és ez indukálja a vonzást. Jót tesz, ha este elolvasod a kis listádat, és még alvás előtt is lejátszod magadban, ahogy megismerkedtek és hogy minden milyen szép. Ne akard göcsösen időponthoz kötni, hogy mikor fogod megismerni! Amikor el kell jönnie, hidd el meg fog érkezni.
2012. okt. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bevonzani nem lehet... Nagy szerencse kell ahhoz, hogy megtaláld az igazi társadat. Nekem megadta ezt a sors és nagyon hálás vagyok érte :)
2012. okt. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem nem szükséges lista vagy bármi ahhoz hogy megtalálja az ember az igazit. Az élet úgyis azokat az embereket fogja feléd sodorni akitől neked tanulnivalód van, illetve aki tanulni fog tőled.
2012. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!