Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van olyan hogy tudatos öngyógy...

Van olyan hogy tudatos öngyógyítás? Mert én semmiféle gyógyszert, orvosi segédeszközt nem használok, elvből. Azzal magyarázom magamnak, hogy nekem nincs szükségem semmire, tökéletes szervezetem van, ami mindent legyűr.

Figyelt kérdés
A családom ha betegek 3X tovább tart nekik helyrejönni,mint nekem.és ők antibiotikumot,mindent nyomatnak.Lehetőleg mókamikik kerüljenek
2012. febr. 18. 23:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Nincs.
2012. febr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Látom erre itt nem fogok érthető válasz kapni:/
2012. febr. 19. 00:00
 3/19 anonim ***** válasza:

antibiotikum ot hosszasan nem szabad szedni!!! mert legyengíti az immunrendszert!! és abba fog bele pusztulni példa rá Nagy-Britannia.

elég rossz megfogalmazás de van olyan hogy saját magadat gyógyítod de te csak a gyógyulásodban azt döntheted el hogy meg akarsze gyógyulni a többi automata...

2012. febr. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Tudatos öngyógyítás igenis van,pl az akupresszúra,ami pszichikai önmegerősítéseket javasol.A pozitív önértékelé is az öngyógyítás egy fajtája...De ettől függetlenül lehet hogy Te szívós típus vagy...
2012. febr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem van.

Én is ilyen vagyok, mint Te.

Vagyis ilyen lettem, mert anyám nagy hipochonder, és állandóan orvoshoz jár, engem is minden sir-sza.rral oda vitt kiskoromban.

Én is kitaláltam magamnak minden bajt, candidiázis, meg anyám-kínja, amíg meg nem untam, hogy magamat figyeljem, és azt nem mondtam magamnak, hogy "Makk egészséges vagyok!"

Azóta az is vagyok!

Én se szedek semmit, megfázásra sem, fejfájásra sem, hasfájásra sem, semmire, és el is múlik.

Ezzel szemben anyámnál valóságos patika van, és egyre-egyre betegebb.

Mindig van valami baja, állandóan ultrahangra jár, kardiológiára, szemészetre, altatót szed, pedig semmi szervi baja nincs.

Ő csinálja a bajt magának.

Bebeszéli, és rosszul lesz.

Múltkor majdnem elájult, szédült egy hétig, kapkodta a levegőt, azt mondta, meg fog halni, most érzi, hogy itt a vég!

Semmi szervi bajt nem találtak nála!

Ha nem haldoklik, akkor állandóan náthás, taknya-nyála egybefolyik, köhög, állandóan beteg.

Pszichológus kéne neki, nem orvos, de ezt, ha mondanám, olyat kapnék, hogy nem tenném zsebre.

Úgyhogy működik az öngyógyítás, és az önbetegítés is.

2012. febr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Lehet ez nagyon hülyén hangzik,de abból indulok ki hogy ha nem lenne lehetőségem gyógyszerhez jutni,pl olyan helyen lennék mint egy erdő,sziget,a természet,ahol nincs olyan hogy pirula,meg bogyók,akkor is meg kellene birkóznia az immunrendszernek a betegségekkel szemben.
2012. febr. 19. 00:24
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Ha kapsz egy jó kis tüdőgyuszit, nem valószínű hogy meggyógyulsz attól hogy azt hajtogatod majd hogy én erős vagyok
2012. febr. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ha azt mondanám,már kaptam,és túléltem,az olyan hihetetlen
2012. febr. 19. 01:05
 9/19 anonim ***** válasza:
Persze az emberi test gyakorlatilag folyamatosan gyógyítja magát
2012. febr. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
pontosan,és ugy gondolom,hogy nincs szükség arra,hogy gátoljam ,gyengítsem ezt mesterséges gyógyszerekke
2012. febr. 19. 01:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!