Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van olyan hogy tudatos öngyógy...

Van olyan hogy tudatos öngyógyítás? Mert én semmiféle gyógyszert, orvosi segédeszközt nem használok, elvből. Azzal magyarázom magamnak, hogy nekem nincs szükségem semmire, tökéletes szervezetem van, ami mindent legyűr.

Figyelt kérdés
A családom ha betegek 3X tovább tart nekik helyrejönni,mint nekem.és ők antibiotikumot,mindent nyomatnak.Lehetőleg mókamikik kerüljenek
2012. febr. 18. 23:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Üdv. Igen van tudatos öngyógyítás.Tudatosan eldöntöd és akarod h meggyógyulj megfogsz gyógyulni én is használom 3-év alatt 1 kis megfázás és se H1N1 oltást nem kértem és nem lettem áldozata a "népesség csökkentésnek".A tudatod maga a kulcs és nagy vagy ha tudod használni amivel meg áldott az ég ;)
2012. febr. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2:50-es vagyok ápropó erdő...ott vannak gyógynövények eleve hatékonyabbak mint az anti bogyók és nem vágja gajra az immunrendszeredet "gyógyulás" közben.Szal ha az ember tudatosan használja a lehetőségeit akkor nincs akadály.
2012. febr. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Olvasd el a Belső utazás című könyvet. Az erről szól. Vannak hozzá komplett CDk és gyakorlatok is.

Nagyon érdekes könyv, több ilyen esetet is leír. A fő történet egy nőről szól akinek kosárlabda méretű daganata volt és egy hónap alatt eltüntette.

2012. febr. 19. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért, valahol szomorú... Az antibiotikum nélkül elképesztő mennyiségű ember halt volna meg, manapság gyógyítható betegségekben. És közben egy rakat ember azt tartja a világ legfőbb bajának, méregnek, mindennek...
2012. febr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos szintig nyilván működik, de neked csak szimplán jobb az immunrendszered. Viszont már jó pár éve volt egy cikk arról szólt, hogy a kutatásban résztvevők felének placebot adtak a bajaikra, de megmondták nekik, hogy a tablettában nincs hatóanyag. Na most a placebo lényege elvileg az volt, hogy elhisszük, hogy a "hit" által meggyógyulunk. Logikus módon ha a hit gyógyít akkor hazugságra sincs igazán szükség.
2012. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az emberi testnek elképesztő öngyógyító képessége van, és mivel elhiszed, hogy hamar kigyógyulsz, nem figyelsz oda annyira a gyenge kis tünetekre, nem nagyítod fel a problémát aggódással, nem szaladgálsz orvoshoz folyton, szinte észre sem veszed hogy beteg vagy. Ez nem ezotéria, biológia és pszichológia. :)

A sok gyógyszerezés sem tesz jót. Persze azt nem mondhatom, hogy az antibiotikum rossz, sok ember életét mentette meg, csak sokan minden kis nyavalyára szedik feleslegesen. Én cigizek, éjszakázok és iszok, de mégis sokkal erősebb a szervezetem mint a körülöttem lévőknek. Néha becsúszik egy hangszálgyulladás, de hát nem is kímélem őket. :D:D

2012. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Van.

Az agy placebo hatását tudatosan is ki lehet aknázni, bár sokkal nehezebb.

2012. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
63%

Van.

Érdemes is használni, ahogy mondtad.

Viszont ami a szervezeted illeti... ha kapsz egy masszív fertőzést, akkor bizony beteg leszel. Ha erre nem szedsz _megfelelő_ gyógyszert - akkor belehalhatsz, vagy kaphatsz olyan szövődményt, ami aztán végigkísér a maradék 20 éveden.


NAGYON BUTA HOZZÁÁLLÁS A TIÉD!


Arról nem is beszélve, hogy csak egy ideig működik... mert 40 vagy 60 éves korodban már sokkal jobban jársz, ha igenis beszeded azt a gyógyszert, amit az orvosod felír.


Csak arra kell figyelned, hogy jó és gondos orvoshoz menjél. Aki nem intézi el azzal a problémát, hogy 1 perc "vizsgálat" után felír egy antibiotikumot vírusos fertőzésre, biztos ami biztos alapon.

2012. febr. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 acelsziv ***** válasza:

A gondolat a főnök.

Tehát a gondolkodásod befolyásolja a testi állapotodat éppúgy mint a veled történő eseményeket.

DE!!

A test csak akkor tud jól működni, ha megfelelően van táplálva.

Egyél sok vitamint és figyelj a táplálkozásodra.

Antibiotikum helyett pedig legjobb a propolisz. Úgy irtja ki a bacikat, hogy a testben nem tesz kárt

2013. ápr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!