Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Létezik bevonzás? Betudunk...

Létezik bevonzás? Betudunk vonzani dolgokat az életben?

Figyelt kérdés
nekem nagyon furcsa esetem volt. Még az akkori pasimmal voltam, és tett egy megjegyzést h, rolad szol ez az év( március volt tehát hoszutávra tervezte,terveztük).nekem meg tök akaratlanul átfutott az agyamon hogy haha persze biztos nem.., de ezt természetesen nem mondtam ki. Na rá 2 hétre szakitottunk. Szerintetek bevonzottam igy a szakitást? Vagy a másik eset hogy mindig volt egy megérzésem h valami nem okés a pasival(egymásik) vhol tudat alatt éreztem hogy megcsal, de komolyabban sosem foglalkoztam vele és kiderült h megcsalt :D. vélemények?
2010. szept. 3. 20:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Létezik bevonzás, de szerintem az első eset nem az volt. A második inkább.
2010. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Sokak szerint létezik a vonzás törvénye működik. De azért nekem nagyon sántít, hogy mindig csak a rossz dolgokra??? Ha mondjuk a lottóötöst mondanád, hogy "haha, most jól ixelek.." na az már nem biztos, hogy alátámasztaná a vonzás törvénye tézist.


Tudat alatt érezhetted, hogy a srác nem az "IGAZI" és ez vonzotta, hogy magadban azt mondd, hogy "haha persze biztos nem", mert már tudattalanban érezted a szakítást, de fordítva nem hinném.

2010. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

Egyértelmű válasz IGEN van ilyen

Én csak az utóbbi fél évre nézve se tudom megmondani neked hány ilyen helyzetet éltem át, hogy csak gondoltam rá és bevált. Átfutott az agyamon és 5perc múlva ott volt a szitu.

Érdekes helyzetekkel találkozhatsz így. Ha egy kicsit oda figyelsz a körülötted zajló eseményekre. Főleg akkor, ha hiszel is benne… Nekem olyan is volt, hogy tudatosan bevonzottam a történéseket. De vigyázni kell vele, mert veszélyes „játék” nem csak jó dolgokkal történik meg

2010. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
Nem létezik.De aki hisz benne,annak sok minden bejöhet.
2010. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%
ezek szerint te csak a balszerencset vonzod ugyhogy reszvetem
2010. szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hát lehet de volt olyan hogy jo dolgokat is vonzottam.. de ezeken átsiklik az ember. Ez meg olyan furcsa volt..ezért gondolkodtam el rajta.De az nem volt rossz hogy szakitottunk :D
2010. szept. 3. 21:41
 7/17 anonim ***** válasza:
ez velem is előfordult, gondoltam egy fogalomra a tananyagból, és a tanár ki is mondta kb. 10 másodperc múlva
2010. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%

Én hiszek ebben. Pasiügyekben bejött. Volt régen ilyen hülye ideálom, hogy hosszú hajú, metálos, reál beállítottságú pasast szeretnék. Ne nevessetek ki, de tényleg ilyen hülye voltam régen, hogy ez számított... Nemsokára meg is kaptam. Minden kritériumnak megfelelt.


Sajnos azt elfelejtettem "kívánni", hogy kedves legyen, figyelmes, törődő... ugyanis egyik sem volt, hanem egy bunkó f*sz... Vigyázni kell az ilyenekkel, mert tényleg azt vonzza be az ember, amit megfogalmaz! Agykontroll.


Volt egy másik. Olyan pasit kívántam magamnak, aki forgószélként söpör végig az életemen... mert nagyon untam az akkori életem. Pár nap múlva meg is érkezett. Csodálatos pár hetet töltöttünk együtt, aztán oly hirtelen távozott, ahogy jött. Na, most már tudom, nem fogok többé forgószelet kívánni, ha komoly kapcsolatra vágyom!!!

2010. szept. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Kriszti83 ***** válasza:
Igen, be lehet vonzani reális dolgokat- a lottó ötös nem ilyen :)
2010. szept. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van "bevonzás". Az sem véletlen, hogy kik válaszolnak a kérdésekre. Hiszen mindenki azzal foglalkozik ami a leginkább érdekli. A védikus asztrológia mutatja azt is, hogy éppen mi a mentális fő téma valaki elméjében. Az már egy másik kérdés, hogy éppen mire van lehetősége a külvilágban. A lottó 5-öshöz sokkal több kell, mint gondolnátok!
2010. szept. 7. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!