Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Létezik bevonzás? Betudunk...

Létezik bevonzás? Betudunk vonzani dolgokat az életben?

Figyelt kérdés
nekem nagyon furcsa esetem volt. Még az akkori pasimmal voltam, és tett egy megjegyzést h, rolad szol ez az év( március volt tehát hoszutávra tervezte,terveztük).nekem meg tök akaratlanul átfutott az agyamon hogy haha persze biztos nem.., de ezt természetesen nem mondtam ki. Na rá 2 hétre szakitottunk. Szerintetek bevonzottam igy a szakitást? Vagy a másik eset hogy mindig volt egy megérzésem h valami nem okés a pasival(egymásik) vhol tudat alatt éreztem hogy megcsal, de komolyabban sosem foglalkoztam vele és kiderült h megcsalt :D. vélemények?
2010. szept. 3. 20:21
1 2
 11/17 Cirmos kandúr ***** válasza:

ha valamire igen erősen koncentrálsz akkor az be fog következni, mert vonzod a gondolatoddal azt a dolgot, és a legviccesebb az hogy akkor következik be amikor nem is számítasz rá, gondolj csak a matek órákra:)

én erre rájöttem ha nem gondoltam arra hogy ne feleljek akkor nem feletem, mert ha csak azt akarod hogy ne felelj azzal is vonzod azt a felelést mert a felelésre gondolsz, ilyenkor mindig valami másra gondoltam, erre 10. ben jöttem rá egy könyv segítségével, 9. ben vagy 5x feleltem matekon meg kémián is, 10. ben már csak 2x, ugyanannál a tanárnál:DDDDD

2010. szept. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen. És a negatív dolgokat sokkal könnyebb, mint a pozitívat, kontrolláld a gondolataid.
2010. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, én is bevonzottam a szakitást.Gondoltam, szunditok délután még egyet itthon mielőtt indulnék hozzá. Félálomban volt egy "alfa flash-em", az jött be, hogy feleségül vesz egy bizonyos személyt .Azonnal felébredtem, hatása alatt voltam ennek az érzésnek, hiába is próbáltam elhessegetni magamtól. 1 óra múlva mikor odaértem hozzá, ott találtam nála azt a bizonyos valakit, félreérthetetlen helyzetben. Nos, az a valaki ma már a felesége.
2010. szept. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Álljon meg a fáklyás menet, ne keverd a "bevonzást" a megérzésekkel.


A megcsalásos megérzésedben benne van a válasz, a jelekből következtettél arra, hogy félrek... hűtlen, de nem akartad tudatosan elfogadni. Máskor hallgass a megérzésekre és járj utána a dolgoknak.

Nem vagyok benne biztos, de az első esetben is erről lehet szó, valahol érezted, hogy nem megbízható.

Egyáltalán, egy szakítást hogyan lehetne bevonzani? Azt vagy kezdeményezi valaki, vagy elszenvedi, esetleg közös elhatározásból történik.


A bevonzás létezik, de én inkább úgy fogalmaznám meg, hogy ha nagyon akarsz valamit, ha van egy racionális célod és harcolsz azért, hogy elérd, akkor az sikerülni is fog. Nincs ebben semmi misztikum.

2010. szept. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Hozzátenném még, hogy a bevonzással kapcsolatos "elméletem" működik a céljainkkal ellentétes irányban is (de csúnyán fogalmaztam). Ha tudat alatt egy rossz célt tűzöl ki, akkor azt teljesíted majd.

Olyan ez, mint az autó vezetés:

Mindig oda kell nézned, amerre haladni akarsz. Ha ki akarsz kerülni egy gödröt és közben rajta van a tekinteted, nagyon valószínű, hogy belemész.

De ha nem a gödröket nézed, hanem mindig azt a sávot, ahol biztonságosan kikerülheted azokat, nagy eséllyel fog sikerülni az elkerülő manőver.

2010. szept. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Igen, szeerintem is mukodik, sikerult bevonzanom jot is rosszat is..A rosszak azok eleg durvak! Abba kell hagyni a negativ gondolkodast mert nagy karokat tehetunk. Vagy csak en vagyok boszi? Neha megijedek sajat magamtol...

De azert probalok jora koncentralni, de ha bevillan egy rossz, akkor az bekovetkezik, es az eleg ijeszto!!!

2010. dec. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van ilyen. De még neve is rossz, mert nem erről van szó, hanem fogékonyságról. Sok sok féle pasi elmegy melletted az utcán, mégis csak egy bizonyos fajta után fordulsz utána! Mert akkor éppen arra vagy fogékony.

Igy azok a fajta pasik érdekelnek. A többit nem veszed észre. Erre mondják, hogy nem látja a fától az erőt és orra kell buknia az igaziban, hogy ne a kalandot üldözze.

A kérdés mindig az, hogy mire van fókuszálva az elméd???

Mire vagy belőve??

Ezt a mentális affinitást (hangolódást) mutatja az ősi jósló védikus asztrológia is a Vimshottari Dása szanszkrit időciklusaival.

Azonban hiába vagy valamire belőve agyilag, amig nem jön olyan pasi. Ehhez kellenek a külső lehetőségek! Ezt az Úr Nárayanáról elnevezett dása (időciklus időminőség) mutatja, hogy pontosan mikor lesz alkalmad is rá, amikor valóban jön az a bizonyos megálmodott pasi.

2011. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!