Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ateistáknak mi a véleményük...

Az ateistáknak mi a véleményük ezekről?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik, a 8 éves unokaöcsém látja a jövőt.

Júliusban mentünk nyaralni, és két nappal előtte megkérdezte: 'Szokott-e tűz lenni abban a szállodában?" Nem értettük, hogy ezt miért kérdezi, nem is foglalkoztunk vele.Aznap, mikor odaértünk, egy elég nagy tűzeset volt a szállodában.

De nem ez volt az első ilyen eset.

Régebben a nagybátyámék elutaztak a nagyszüleinkhez és a kisfiú folyamatosan hajtogatta, hogy ne arra menjenek, mert baj lesz.Hát lett is, autóbalesetet szenvedtek.

Volt még pár ilyen eset, ettől komolyabbak is...


Ezt mégis mivel magyarázzák az ateisták, akik szerint nincs sors és nem létezik jövőbe látás?



2012. szept. 10. 11:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
84%

"megtapasztaltam már, hogy akkor járok a legjobban, ha magamban keresem a válaszokat."


Ugye, hogy ugye? :)

2012. szept. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
91%

ne is haragudj meg, de az ateizmusnak ehhez semmi köze.

"Ezt mégis mivel magyarázzák az ateisták, akik szerint nincs sors és nem létezik jövőbe látás?"

a szó jelentése az, hogy nem hisznek istenben. Sajnálom, ha ennyire tudatlan vagy. Egy csomó más dologra meg magyarázatot adhat a kvantummechanika, fel nem fedezett dimenziók, féregjáratok, és még sorolhatnám.

Én, mint ateista nem hiszek abban a szakállas bácsiban, aki az őt magasztaló embereket megjutalmazza (mert miért? mert növelik az egoját vagy mi? Ez is inkább emberi viselkedés lenne, mintsem isteni), a gonosz embereket meg megbünteti. Nem hiszek a kreacionizmusban, mivel az evolúció tényekkel van alátámasztva. Nem hiszek az ádám és évás történetben, hogy azért fáj a szülés mert éva megevett egy almát. EZ mind mind csak azok az egoisták mondják, akik szerint az emberiség a természeten felül álló, isten olyan mint mi, isten minket szeret a legjobban, stbstb. Erről ennyit!

2012. szept. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Antimod ***** válasza:
0%
Az általad leírtakat a materialisták tagadják elsősorban, mert nem tudnak mit kezdeni vele. Az ateizmus általában kéz a kézben jár vele, de nem ugyanaz a két fogalom.
2012. szept. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez az unokaöccs Jézus Király újbóli eljövetele. Csak ő rendelkezhet ilyen képességekkel. Nyilván anyja szűz volt, és nyilván jászolban született és nyilván pásztorok imádták őt is, és királyok hoztak mirhát neki. Kár, hogy korán meg fog halni és nem lesznek utódai. De előtte még vizen jár, bort csinál a vízből, szóval, ne lepődjetek meg.
2012. szept. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet, hogy nem megjósolja, hanem ő okozza az eseteket? :)
2012. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
71%
A kis Démijen!Exöszájjzbukk!
2012. szept. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
82%

1 perccel előre látni az időben is elegendő lenne ahhoz, hogy pillanatok alatt milliárdos legyen az ember.


Ha lenne ilyen, az felnőtten biztosan nem jósként ezotériával bohóckodna, hanem hülyére keresné magát egész éves nyaralása alatt napi pár perc tőkeáttételes kereskedéssel, vagy online pókerrel.

2012. szept. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
88%
Én a magam részéről úgy vagyok vele, hogy nem voltam ott, messziről jött ember meg azt mond, amit akar.
2012. szept. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
38%

Kizárt hogy egy 8 éves kisgyerek előre lássa jövőt


Üdv,

Elemér jósnő

2012. szept. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
60%
December 21-éről mit mond ? Felemelkedünk vagy jönnek a reptoidok?
2012. szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!