Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ateistáknak mi a véleményük...

Az ateistáknak mi a véleményük ezekről?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik, a 8 éves unokaöcsém látja a jövőt.

Júliusban mentünk nyaralni, és két nappal előtte megkérdezte: 'Szokott-e tűz lenni abban a szállodában?" Nem értettük, hogy ezt miért kérdezi, nem is foglalkoztunk vele.Aznap, mikor odaértünk, egy elég nagy tűzeset volt a szállodában.

De nem ez volt az első ilyen eset.

Régebben a nagybátyámék elutaztak a nagyszüleinkhez és a kisfiú folyamatosan hajtogatta, hogy ne arra menjenek, mert baj lesz.Hát lett is, autóbalesetet szenvedtek.

Volt még pár ilyen eset, ettől komolyabbak is...


Ezt mégis mivel magyarázzák az ateisták, akik szerint nincs sors és nem létezik jövőbe látás?



2012. szept. 10. 11:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Az ateizmusnak ehhez semmi köze.Te az ezotériáról beszélsz.Az ateizmus isten létezését tagadja és nem a jövőbe látást vagy a sorsot.
2012. szept. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Jó kamukérdés volt :)
2012. szept. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy kamu?
2012. szept. 10. 11:46
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Harmatgyenge story volt ez lányom...
2012. szept. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 hollófernyiges ***** válasza:
79%
Majd szólj ha azt is meg tudja mondani, hogy ki ér be elsőnek a lóversenyen.
2012. szept. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
:D Jólvan.
2012. szept. 10. 12:03
 7/25 anonim ***** válasza:
74%
Úgy magyarázzák meg, hogy nem hiszik el a sztoridat. Csak maguknak hisznek ilyen téren (amiben van is ráció, bárki hazudhat bármit). Én is szkeptikus vagyok, bár egyáltalán nem ateista.
2012. szept. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van, bárki mondhat bármit.

De most mi hasznom származna abból, ha ilyeneket hazudnék?

Mindegy is, felesleges volt feltenni a kérdést, megtapasztaltam már, hogy akkor járok a legjobban, ha magamban keresem a válaszokat.

2012. szept. 10. 12:10
 9/25 anonim ***** válasza:
88%
talán azért gondolom h kamu mert az összes gagyi klisé benne van a szövegben...a lányomat meg azért írtam mert szinte üvölt a szövegről h nő írta.ja és én is leszrom,találj ki jobbat legközelebb.
2012. szept. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
22%
Ne keseredj el! Az unoka öcsém egy fényképről mondta, ott laktak dédmamáék, és ott kirándult dédpapa. Na most a gyermek addig soha az életben nem járt arra, mert az egy németországi település volt, és ilyenekről nem is beszélgettek se vele, se mellette. Egyébként amit írtál szerintem intuíciónak nevezik.
2012. szept. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!