Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan növelhetném agyam...

Hogyan növelhetném agyam hasznos térfogatát agykontrollal?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne, hogy az emberi értelem mennyire képes ? Mik a határok ? Roppant értelmemnek amelyről keveset mond a maga 160 I.Q pontja, rengeteg extra vagy inkább speciális olyan képességek részei amelyről keveset olvasni a zsenik körében vagy jelenleg teljesen ismeretlen az emberiség számára.


Nálam természetes a kapcsolat Istennel és a felsőbb dimenziókban élő szuper intelligens földönkívüliekkel, melyek már nem is foglalkoznak az anyagi természetű biológiai lényekkel. Nem csupán intelligenciám, de érzelmi adottságaim is párját ritkítják. Minden lányt boldoggá tudok tenni puszta szavakkal. Nem szeretném felsorolni minden képességemet, mert még nagyképűnek tartanátok, pedig ennek ellentmond, hogy fórumozok közetetek és nem szégyenleg kérdéseket feltenni hozzátok.


Milyen tapasztalatod illetve technikád van arra nézve hogy az értelmi képességeket miként lehet növelni ezen agykontrolltechnikával. Minden észrevétel érdekelne, amely nemes szándékú, békés és az emberiség értelmi kapacitásáának növelését szolgálja.


2012. jún. 3. 23:41
1 2 3 4
 31/34 zsomkovacs ***** válasza:

"Én már maximális mértékben barázdált vagyok."


Miért, fraktál az agyad, és végtelen a felszíne véges térfogat mellett?... De én nem vagyok tisztában az alapvető fogalmakkal...

2012. jún. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

"A cikkben benne van az eredeti angol verzióra mutató link."

Wow, nem gondoltam volna, hogy végeztek ilyen kutatásokat. Megnéztem a cikket nem tűnik túl nagy kamunak... az nem tetszik, hogy az elemszám nem túl nagy. Ugyan van különbség a barázdáltságban, de szerintem nem sok, és az végképp nem meggyőző, hogy ez a meditációval fokozódna. Mindeestre érdekes. :D

2012. jún. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 Tom Benko ***** válasza:
Engem inkább az zavar, hogy tényleges kontroll nem volt. Jobb lett volna, ha ez egy húsz éves teszt, két csoporttal: az egyik meditál, a másik nem. Így össze lehet hasonlítani, hogy nem csak egy véletlen vagy szisztematikus válogatás eredménye.
2012. jún. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
döncike: valóban az ok okozati összefüggés nem rajzolódik ki tisztán ebből a kísérletből, nem feltétlenül a meditáció miatt olyan az agyuk amilyen, mindenesetre kezdetnek ez sem rossz. Amennyire tudom a depressziósoknál is figyelnek meg változásokat az agy szerkezetében, a külső "héj" vékonyodik el ha jól tudom. Amikor erről olvastam még nem volt ismert, hogy ez a depresszió tünete vagy kiváltója, mindenesetre azt jól tükrözi, hogy az agy fizikai állapota és gondolkodás között van kapcsolat, már csak az a kérdés, hogy ez visszafelé is igaz e.
2012. jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!