Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan növelhetném agyam...

Hogyan növelhetném agyam hasznos térfogatát agykontrollal?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne, hogy az emberi értelem mennyire képes ? Mik a határok ? Roppant értelmemnek amelyről keveset mond a maga 160 I.Q pontja, rengeteg extra vagy inkább speciális olyan képességek részei amelyről keveset olvasni a zsenik körében vagy jelenleg teljesen ismeretlen az emberiség számára.


Nálam természetes a kapcsolat Istennel és a felsőbb dimenziókban élő szuper intelligens földönkívüliekkel, melyek már nem is foglalkoznak az anyagi természetű biológiai lényekkel. Nem csupán intelligenciám, de érzelmi adottságaim is párját ritkítják. Minden lányt boldoggá tudok tenni puszta szavakkal. Nem szeretném felsorolni minden képességemet, mert még nagyképűnek tartanátok, pedig ennek ellentmond, hogy fórumozok közetetek és nem szégyenleg kérdéseket feltenni hozzátok.


Milyen tapasztalatod illetve technikád van arra nézve hogy az értelmi képességeket miként lehet növelni ezen agykontrolltechnikával. Minden észrevétel érdekelne, amely nemes szándékú, békés és az emberiség értelmi kapacitásáának növelését szolgálja.


2012. jún. 3. 23:41
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Hippokratész forog a sírjában, az összes orvos, biológus pedig otthon sír ettől a kérdéstől. Tudod mi az a térfogat kérdező? ezek szerint nem.
2012. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

"Nálam természetes a kapcsolat Istennel és a felsőbb dimenziókban élő szuper intelligens földönkívüliekkel"


Neked nincs eszed az már biztos.

2012. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy a semmitől (ez esetben agykontrolltól) önmagában nem leszel intelligensebb.


Mondjuk az origo nemrég írtak arról, hogy egy kutatás szerint a meditáció hosszútávon barázdáltabbá teszi az agyat (4-5 éves intervallumban), ami a jelen állás szerint fontosabb, mint az agy tömege. Szóval egyrészt meditálj, az agykontrollban hasonló agyműködés zajlik, mint meditáláskor szóval ennyiből nem árthat.


Aztán játssz sok sakkot, go-t meg valamilyen más táblajátékot. Ha már szimultán tudsz sakkozni és go-zni az már jó:)

Van egy Dual N Back nevű játék, mely a neten ingyenesen és jogtisztán beszerezhető, mind számítógépre mind mobilra. Egyelőre még folynak róla a viták de úgy tűnik, hogy pusztán napi 15 perc "játékidő" mellett növeli a kristályos intelligenciát.

Az IQ-ról úgy tartják, hogy a 20-as éveink elején rögzül a szintje. Ennek ugye vagy biológiai okai vannak, ami elképzelhető, hogy a meditációval kikerülhető, vagy az általános oktatás vége miatt kezd el stagnálni az eszünk. Tanulj, matekot, fizikát, biológiát meg történelmet, nyelvkönyvekhez is könnyen hozzá lehet jutni a neten azok is segíthetnek.

2012. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

TomBenko ezek nekem már megvoltak, azonban most az agykontroll technikát kellene kiaknázni !


ksözönöm azon kérdéseket, melyek arra irányúlnak, hogyan lehet hétköznapi technikákkal az értelmet karban tartani. Most ismételten elmondom, hogy ezeknél jóval több ismeretem van az intelligencia fejlesztésére és már ezeken túl vagyok, azonban az új távlatokat keresek. Az agykontrollt még nem használtam eme nemes feladatra.


zsomkovacs, sajnos az észrevételed nem volt építő jellegű. Az írásjelk jól vannak használva és a mondanivaló sem tükrözhetett beképzeltséget, mint azt a kérdésben említettem volt, ha benned ez más benyomást szűlt, az már a te hibád, hiszen rossz az aki rosszra gondol.


A trollkodásról megjegyezném egy másik hozzászólásodban említetted, hogy már sikerült fotonokat teleportálni. Nevezetesen : Francnak kell űrhajó, nyitsz egy féregjáratot, és meg van oldva. Vagy teleportálsz. (nem, nem lehetetlen, fotonokat legalábbis már tudunk teleportálni)


forrás : http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__3032..


Nos el kell keserítselek, mert a fennt említett kijelentéseid egyike sem felel meg a valóságnak. Fotonokat sem ! Sőt semmit sem teleportáltak materiálisan. Megjegyzem nem is fognak sohasem és nem pusztán az értelmetlensége miatt, hanem a kivitelezhetetlensége folytán ! Elemi ismereteiddel olvasd jól el a cikket és rá fogsz jönni hogy tévedésben éltél. Féregjáratokkal kapcsolatban szintén ez a helyzet, bár ezen tudományterület még gyerekcipőben van, jelenleg az emberek azt sem tudják milyen tudományterületet vegyenek elő ha ezt akarják tanulmányozni. el kell mondjam, hogy féregjáratokban részecskéidre esnél szét.


Potzitívabb hozzáállást és több figyelmességet kívánok neked a neten való adatok feldolgozásakor :).


Köszönöm az észrevételeket, de próbáljunk valami merőben új kiaknázatlan területre koncentrálni és főleg az agykontrollra.

2012. jún. 4. 16:35
 15/34 zsomkovacs ***** válasza:

Nálam már teleportálásnak számít, ha egy objektum minden tulajdonságával együtt létrejön egy, az eredetitől eltérő helyen, a mozgás térben való folytonosságának nélkülözésével. Nem, az anyag nem kerül át, de miután az anyag minden tulajdonsága megegyezik a célhelyen lévő anyagéval, továbbá a viselkedésük is megegyezik tetszőleges pillanatban, ezért értelmezésemben lényegében megegyeznek. (most ne menjünk bele, hogy a fotonnak van-e lelke, és mennyire önálló entitás)


[link]


Ajánlott elolvasni. Meg utánanézni a kvantumteleportálásnak.


Féregjáratokban meg nem értem, miért kéne szétesnem. A féregjárat a téridő egy speciális, csőszerű görbülete. A téridő alapvetően görbült, Einstein óta tudjuk, de ezek szerint a Föld által létrehozott görbületben már szét is estem.


És nem a netről szedtem, hanem Stephen Hawking-tól. Aki meg végképp nem hülye. Amúgy meg abban a kérdésben arról volt szó, hogy a nálunk sokkal értelmesebb űrlényekkel mi van. Miért lenne lehetetlen, hogy megcsinálják?...


És nem, az írásjeleid nem megfelelők, de inkább nem sorolom fel a helyesírási hibáidat (mert van bőven, ami nem elütés).


Lehet, hogy nem csak nekem kéne olvasgatni néha?...

2012. jún. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy olvasol ilyen témájú dólgokat, de akkor velem ellenétben nem érted amit olvasól !


Teleportációt, anyagátvitelt nem végeztek soha sem, itt sem erről van szó, csupán egy szerencsétlen szóhasználatról van szó. Kvantumtulajdonságokat másoltak egyik részecskéről egy másikéra. Nem jött létre semmi és nem is tűnt el. A linked pedig nem található ! Mivel úgysem tartalmazott volna olyat amit írtál, így válaszolok egy olyan linkel amelyet magyarúl olvashatsz és ÉRTELMEZVE VAN olyanoknak is akik nem értik a mélyebb fizikai tartalmat. Az írásjeleim pedig tökéletesen a helyükön vannak.


[link]


A tudósok – sajnos – most sem fedezték fel a teleportáció megvalósításának lehetõségét – legalább is abban az értelemben, ahogy mi laikusok értelmezzük a ‘távolba továbbítást’ – de ismét kísérleti bizonyítékokat találtak arra, hogy a kvantumelmélet helyes, mégha néha olyan eredményekre is vezet, amit józan paraszti ésszel nehezen tudunk felfogni.

2012. jún. 4. 18:00
 17/34 Tom Benko ***** válasza:
Akkor javaslom a magasabb matematikát, mondjuk a prímszámelméletet, vagy fizikából mondjuk a Standard modell Lorentz-invariáns alakjának a problematikáját...
2012. jún. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 zsomkovacs ***** válasza:

Márpedig azt hiszem, hogy én értem, amit olvasok, te viszont vagy nem érted, vagy el se olvasod, amit én írok. Pontosan azt írtam le az előző hozzászólásomban, hogy tisztában vagyok vele, hogy nem az anyagot továbbítják. Mindössze tökéletesen lemásolják az adott objektumot egy másik helyre. Mivel az objektumok közt nincs különbség, ezért bizonyos szempontból a két objektum egy és ugyanaz. Tehát technikailag az első objektum fizikailag képes hatni a második helyén is, tehát tekinthetjük úgy, hogy ott van, még ha nem is mozdult el. Tehát számomra teljesen érthető, hogy miért hívják ezt (kvantum)teleportálásnak.


És köszönöm a linket, de értem magamtól is. Megvan hozzá a megfelelő matematikai apparátusom, fizikát is tanultam, valamelyest még érdekel is, bár valóban, nem ez a szakterületem.

2012. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Szomrúan olvasom Tombeenkó, hogy a kérdésen való töprengés helyett hatalmas szellemi kapacitásom kiaknázási lehetőségit boncolgatod. A magasabb matematikában nem létok fantáziát, mert nem konvertálhatók rögtön mérnöki vagy alapkutatásbeli áttöréshez.

A második ötleteddel az a gond, hogy a földönkívüli barátaim szerint eleve tévúton jár az emberiség, ezért értelmetlen ezzel foglalkozni, továbbá a földi hatalmak rendelkeznek fejlett térmeghajtással, amit egy gonosz idegen faj adott nekik, így hasztalan lenne a kutatás.


zsomkovacs ezt írtad le :Nálam már teleportálásnak számít, ha egy objektum minden tulajdonságával együtt létrejön egy, az eredetitől eltérő helyen, a mozgás térben való folytonosságának nélkülözésével.


Nem jött létre, sajnálattal közlöm :D.


ezt írtad : Vagy teleportálsz. (nem, nem lehetetlen, fotonokat legalábbis már tudunk teleportálni)



Ez sem igaz ! Az objektum, ami lehet foton nem jött létre sehol sem, nem tűnt el az eredeti kiindulási helyétől különböző koordináta helyen és fotonokat sem teleportáltak sehova sem. Semmiféle anyagátvitel nem volt. Örülök hogy jobban érted amit a tudósok felfedeztek,mint ők maguk. Vagy rosszúl fogalmaztál vagy rossz a helyesírásod, szavakat tévesztettél vagy csak nem érted, de ez nem bűn.


Ha értenéd, amit leírtak a felsőbb matematikai nyelven és a fizikai tartalmat is ugyanígy értenéd, akkor tudnád, hogy kvantumállapotokat másoltak egyik részecskéről a másikra, semmi anyagi átvitel nem volt, csak másolás.

2012. jún. 5. 01:50
 20/34 zsomkovacs ***** válasza:

Na jó, szerintem fejezzük be ezt az értelmetlen vitát, mert alapfeltevésed, hogy rajtad kívül mindenki hülye, de eszed ágában sincs akár csak elolvasni (értő olvasás, ált. isk. 1-2. osztály), amit írok.


Nem jön létre az objektum? Miért is? Amikor a szerzetesek kódexeket másoltak, akkor technikailag adva volt a kódex, meg lapok, amiknek a tulajdonságait módosították. Akkor a második könyv nem kódex, mert materiálisan nem helyeződött át a kódex?... (Mielőtt belekötnél: pontosan tudom, hogy nem 100%-ban egzakt az analógia, de ezt inkább szemléltetésnek szántam.) Azt meg kétszer is elmondtam, hogy tisztában vagyok vele, hogy anyagátvitel NEM történik, de úgy látom, a 160-as IQ-ddal nem erősséged elolvasni azt, amit írok, ehelyett csak a berögzült dolgaidat magyarázod. Igazából tök mindegy mit írok, a hozzászólás maradékát feltölthetném egy Lorem ipsum-mal is, az se zavarna téged abban, hogy a következő válaszodban lehülyézz.


A felsőbb matematikai fogalmakról meg inkább ne álljunk le vitatkozni, még a végén rosszul találnád érezni magad tőle...


Ó, és hogy csak a mondandód konzisztenciájáról is szó essen: az előbb még a féregjárat lehetetlen volt, most meg már a gonosz földönkívüliek nekünk adták a térgörbítés technológiáját. Amennyiben ez nem kb. az elmúlt 9 órában történt, elég hülyén veszi ki magát, ha érted, mire gondolok...

2012. jún. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!