Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal el lehet érni...

Miku-O.o kérdése:

Agykontrollal el lehet érni hogy valaki aki nem létezik éljen?

Figyelt kérdés
Bnőmmel egy hete rá vagyunk akadva az agykontroll-ra és ő azt monda hogy aki a fejében megszületett ember (álompasija) őt agykontrollal meg idézi vagy mit csinál xd ez lehetséges mert barinőm még mindig próbálkozik és szeretném felvilágosítani róla h ezt lehet vagy nem
2012. máj. 30. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az agykontroll nem szellemidézésről szól.


Aki nem létezik, nem élhet.

Egy képzeletbeli idea bizonyos értelemben létezik.


És mégis honnan kerítenétek neki testet?

2012. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
khmm ne engem kérdezz de minny mégkérdem bnőmet ha már ennyire valásosan hisz benne h sikerül ha hisz abban h ott van xd
2012. máj. 30. 15:10
 3/14 A kérdező kommentje:
azt mondta h megöl valakit vagy ki megyünk a temetőbe ki ásunk egy sírt megfiatalítjuk (nem tom mivel) abba valahogy belerakjuk és olyan külsőt adunk neki mint amilyennek képzeli
2012. máj. 30. 15:13
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát fura egy barátnőd van. Ő nem tudja, hogy aki nem létezik, az nem is él?
2012. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Carlos0096 válasza:
szerintem ha ilyeneken gondolkozik a barátnőd hogy milyen lenne a tökéletes pasi és ti közben együtt vagytok én kicsit elgondolkoznék :D
2012. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 x) ***** válasza:

Gondolom nem nagyon figyelt fizikaórán mikor az energiamegmaradást tanultátok..

Egyébként annyiból nem mond hülyeséget hogy agykontrollal akár be is vonzhat valakit az életébe, aki nagyon hasonlít az álompasijához.

De szerintem nagyon gyorsan keress egy másik barátnőt, mert biztos vagyok benne hogy fogalma sincs miről beszél. Attól hogy elolvasott egy cikket az agykontrollról, még nem lesz benne szakértő. Amúgy meg amit leírtál az nem agykontroll, hanem sátánizmus.

Csak ha majd 4-5 órája ültök a temetőben és nem történik semmi, ne nevesd ki mert könnyen lehetsz a következő, akiből meg akarja teremteni az "álompasiját" :D

2012. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jajj kislányok !!!


Ahhoz hogy értelmesen kérdezzetek, el kell jutni egy szintre.

Tanuljatok, keresgéljetek még. Hány évesek vagytok ? Mi van anyu,apu elmentek otthonról és megtaláltátok a bárszekrény kulcsát?

2012. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát tudtam hogy a 15 év körüliek buták, de hogy ennyire...
2012. máj. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nem fog eletre kelni... Viszont ezzel bevonzhatja...

En nekem is volt egy alom pasi a fejemben, es ha hiszed ha nem, egyszer talalkoztam vele, onnan tudtam, hogy minden egyes tulajdonsaga egytol egyig megfelelt a kepzeletemnek.

Az agykontroll a vonzas torvenyerol is szol. Az agyban kell keresni a megoldast, es a hitben.

2012. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ne engem izéljetek és igen fura és h-h eggyüt vagyunk?? én örök legjobb barátnő-ről beszéltem de m1 és igen 15 vagyok gyunk xd
2012. máj. 31. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!