Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan növelhetném agyam...

Hogyan növelhetném agyam hasznos térfogatát agykontrollal?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne, hogy az emberi értelem mennyire képes ? Mik a határok ? Roppant értelmemnek amelyről keveset mond a maga 160 I.Q pontja, rengeteg extra vagy inkább speciális olyan képességek részei amelyről keveset olvasni a zsenik körében vagy jelenleg teljesen ismeretlen az emberiség számára.


Nálam természetes a kapcsolat Istennel és a felsőbb dimenziókban élő szuper intelligens földönkívüliekkel, melyek már nem is foglalkoznak az anyagi természetű biológiai lényekkel. Nem csupán intelligenciám, de érzelmi adottságaim is párját ritkítják. Minden lányt boldoggá tudok tenni puszta szavakkal. Nem szeretném felsorolni minden képességemet, mert még nagyképűnek tartanátok, pedig ennek ellentmond, hogy fórumozok közetetek és nem szégyenleg kérdéseket feltenni hozzátok.


Milyen tapasztalatod illetve technikád van arra nézve hogy az értelmi képességeket miként lehet növelni ezen agykontrolltechnikával. Minden észrevétel érdekelne, amely nemes szándékú, békés és az emberiség értelmi kapacitásáának növelését szolgálja.


2012. jún. 3. 23:41
1 2 3 4
 21/34 Tom Benko ***** válasza:
De.
2012. jún. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

zsomkovacs, nem érted a szavak és kifejezések értelmét ! Nem írtam hogy rajtam kívül mindenki hülye, miért vagy ilyen alattomos ? Csak szó szerint idéztem a szavaidat és a valóságot a cikkből ! Teljesen félreértelmezed a fizikai tényeket, nem tudunk fotonokat teleportálni, sőt semmit sem teleportáltunk csak másoltunk.


Még a szemléleteid is ostobaságok. A szerzetesekről senki nem mondta hogy teleportáltak amikor kódexeket másoltak. Hangsúlyozom, hogy nem helyezősött ás semmi térben ! Fotont sem, teleportáltak.


Na aztán a felsőbb matemaikai dolgokról felesleges vitatkozni, mert lehet hogy tudsz írni néhány dolgot, de a jelentését nem érted ezek szerint :D.


"az előbb még a féregjárat lehetetlen volt, most meg már a gonosz földönkívüliek nekünk adták a térgörbítés technológiáját. Amennyiben ez nem kb. az elmúlt 9 órában történt, elég hülyén veszi ki magát, ha érted, mire gondolok..."


Ez pedig úgy értelmetlen hülyeség ahogyan van ! Ki írta le, hogy térgörbítéssel jönnek ide a földönkívüliek ? Én nem !


Tombenkó : Megvolt és nem.

2012. jún. 5. 19:30
 23/34 Tom Benko ***** válasza:

Na, akkor légy olyan szíves, kicsit beszélj nekem a Goldbach-sejtésekről.

Egyébként az utilitarista szemléletmód nem vall túl nagy intelligenciára...

2012. jún. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Benko koncentrálj a kérdésre és ne játszd az eszedet. A kvantummechanika EPR kísérlete pedig még mindíg a lokális okság paradoxonja, szerintem olvasgasd el.
2012. jún. 6. 17:02
 25/34 Tom Benko ***** válasza:
Nem tudom, mi less a jövôben hasznos, és más sem tudja. Intelligens ember azt kutatja, ami érdekli, nem azt, amit hasznosnak vél. Egyébként nem játszom az eszem.
2012. jún. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

"Nálam természetes a kapcsolat Istennel és a felsőbb dimenziókban élő szuper intelligens földönkívüliekkel, melyek már nem is foglalkoznak az anyagi természetű biológiai lényekkel. "

Néhány kérdést olvasva határozottan az az érzésem, hogy néhány emmberre igencsak ráférne az "agytérfogat" növelés. :-D

2012. jún. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Á, csak trollkodik nem kell komolyan venni a kérdezőt. De azért újra leírom a válaszom hátha érdekel valakiket. A tudomány jelenlegi állása szerint fontosabb az agy BARÁZDÁLTSÁGA, mintsem a TÉRFOGATA. (Lásd azt a nem tudom mennyire megalapozott hiedelmet, hogy Einstein agya kisebb volt az átlagnál). Egy nem olyan régi kutatás szerint a meditáció hosszú távon növeli az agy barázdáltságát.
2012. jún. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Én már maximális mértékben barázdált vagyok.
2012. jún. 13. 15:20
 29/34 anonim ***** válasza:

"Egy nem olyan régi kutatás szerint a meditáció hosszú távon növeli az agy barázdáltságát."

Engem érdekelne ez a kutatás. Szerintem ez baromság, de megadom az esélyét hogy neked van igazad. Szóval belinkelnéd?

2012. jún. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

[link]


A cikkben benne van az eredeti angol verzióra mutató link.

2012. jún. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!