Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy a nevünk...

Hisztek abban, hogy a nevünk hatással van az életünkre?

Figyelt kérdés

Többször is hallottam más,hogy voltak olyanok,akik sikertelenek,boldogtalanok stb. voltak,valamint a nevüket sem érezték magukénak. Miután nevet változtattak,vagy csak második keresztnevet vettek fel,megváltozott az életük,sikeresebbek,boldogabbak lettek. Szerintetek ilyen létezik?

Bocsi,lehet hogy ez nem a megfelelő kategória,nem igazán tudom hová írjam. Köszönöm a válaszokat.


2012. jan. 12. 01:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#2: számmisztika a hülyék műtudománya.


Egyébként annyi hatása van, hogy ha a spirituális/ősmagyar vagy elborult anyukák olyan nevet adnak a gyerekeiknek, hogy Akhilleusz, Manó, Turuliusz, Eperke, Szamóca, Angyalka, vagy valami hasonló, akkor közröhely tárgya lesz a gyerek.

2012. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nincs semmi hatása.


15:03 te meg s*ggfej vagy, hogy idegeneket linkelgetsz be a neve alapján, hogy nevetségessé tedd...

2012. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A hit miatt volt, attól még nem fog megváltozni az életed mert nevet változtatsz.

Ők erősen hittek benne, és ezért.

2012. jan. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, mindenkinek a neve meghatározza a jellemét.
2012. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"... A családunkban többnek is van azonos keresztneve. De egyiküknek sem azonos a sorsa,az életvitele.

Nem a név számít,hanem az illető természetes,egyénisége.

A számmisztika ugyanolyan babona,mint a horoszkópok..."

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Kedves #4 beíró!

Sajnálom, hogy nem néztél utána a SZÁMMISZTIKÁNAK, illetve a szabályos kiszámolási módjának, mert akkor tudhatnád, hogy nemcsak a NÉV BETŰI, hanem a SZÜLETÉSI ÉV, HÓNAP, NAP is számít!!!...

Ez a magyarázata, hogy családodban hiába azonos némelyek neve, de a SORSA KÜLÖNBÖZŐ!... :-))


----------------------

[link]

----------------------


De azt is megsúghatom neked, hogy a JÓL KISZÁMOLT HOROSZKÓP nagyonis pontos tud lenni, köze sincs a babonához, magad is megdöbbennél, miket meg lehet mondani belőle (múltadat és a jövődet is)...

Ezt biztosan tudom, tudnillik évekig tanultam ASZTROLÓGIÁT, megtanultam a szabályos kiszámolási módot, tudom, hogy ez nem kamu!...

(Az újságokban közölt "horoszkópok" tényleg nevetségesek, azok inkább játék-kategóriába tartoznak és az asztrológia megcsúfolása!)


#2-ik beíró voltam... :-))

2012. jan. 14. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nahát... ezt a nagyon sok és hasznos tudást mindenképp kamatoztatni kéne mondjuk egy telejósdában. Az én szüleim/feleségem büszke lenne rám, ha elmondhatná, hogy én ilyen összetett és profi tudományágnak vagyok az ismerője. Cégeknek is lehetne végezni jellemzést mondjuk cégnév és telephely irányítószám alapján.


Csak tudnám, hogy mi van akkor, ha más időszámítás szerint élünk - mint pl a paroszlávok, vagy esetleg más az ABC-nk is... Ja, semmi az ég világon... El kell keserítselek, te több évet potyára töltöttél az életben (ami helyett mondjuk tanulhattál volna) és egy zsák pénzt fizettél ki...

2012. jan. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!