Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy ennyire...

Lehetséges, hogy ennyire hatással lenne rám a párom?

Figyelt kérdés
Majdnem 2 éve együtt vagyunk a párommal. Amíg nem laktunk együtt, minden teljesen jól ment az életemben. Szeretem, de annyira szöges ellentétei vagyunk egymásnak, hogy csak erre tudok gondolni, ami miatt állandóan szerencsétlenül járok. Én hiszem, hogy létezik Isten, ő viszont szinte már-már hisztérikusan utasítja el a gondolatot is, hogy esetleg nekem van igazam. Megjegyzem, nem akarok téríteni, csak zavar, mert ráadásul kántor vagyok és ettől teljesen ki van bukva. Mindig azt mondja, hogy adjam fel és vegyüljek a birkák közé. Mióta együtt élünk, azóta egyre rosszabb dolgok történnek velem a hivatásomon belül. Lehet, hogy valamilyen módon tesz róla, mondjuk átkok segítségével, hogy ne legyek sikeres, csak mert az egyházban dolgozom? Már szakításra is gondoltam.
2011. szept. 23. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom miért beszélgettek ennyit a vallásról te hiszel ő nem hisz szerintem leszállhatna párod a tmáról miért zavarja annyira ha te nem akarsz rossz életet élni vagy mért zavarjja hogy neked van hited, elég érdkees lehet a barátod de én elmagyaráznám neki hogy ne szóljojn bele a magándolgaimba mert ez aztán tényleg nem rá tartozik. Ha nem tetszik neki és tényleg ennyire zavarja ez az apró dolog jobb ha inkább mindketten máshol keresitek a boldogságot!
2011. szept. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval de csak akkor ha te sem hozod fel hogy ő nem hisz.
2011. szept. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. voltam, nem hiszem h átkozna, bár ha mindig vitáitok vannak ebből akkor érdemes elgondolkodni a folytatáson....le kéne ülni megbeszélni.
2011. szept. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Helló! 1. Én azt sem értem hogy hogy jöhettetek össze?? Mármint az ő részéről?? 2. Azt hogy gondolja egy másik ember hogy az ő nézetei miatt a partner változtasson az életén/nézetein??? 3. Aki nem hisz Istenben, az általában az Ördögbe, meg más 'természetfelettinek' ítélt dolgokban sem, úgyhogy nem nagyon hiszem, hogy szeánszokat, vagy ráolvasásokat tartana, csak hogy neked ártson-merthogy akkor minek van veled??

4. Hagyd az ilyen embert a p.csába, mert már látod te emészted magad az ő hülyesége miatt!!!

5. Az Úr pedig így üzen neked: ha észrevetted, hogy a hivatásodon belül történnek rossz vagy fura dolgok amióta vele vagy, akkor ezt vagy egyértelmű üzenetnek veszed, vagy kihívásnak. Sztem nem is lehet köztetek olyan komoly kapocs...azok alapján amit leírtál

(bocs a szókimondásért)

2011. szept. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Botor kérdés.Ne mást hibáztass a saját gondjaidért.A párod nincs ott a munkahelyeden.Maximum azért szakíthatsz vele mert sok mindenben különböztök.
2011. szept. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves 1. és 2. válaszoló: én sosem hozom fel a témát....de ő egyfolytában szidja Istent.


Ja, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy nem vagyok bigott, sőt, kicsit mások az elképzeléseim, mióta 2 halálközeli élményem is volt.


Amúgy ő a Sátánban hisz.


Kedves utolsó, örülök, hogy okos vagy....

2011. szept. 24. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!