Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van rám ilyen hatással?

Miért van rám ilyen hatással?

Figyelt kérdés

Nem tévesztettem kategóriát, eredetileg is ide szántam a kérdést.

Egy srácról volna szó. Nem ismerjük egymást, csak így látásból. Elsős a sulinkban.

Már mikor először megláttam, nagy hatással volt rám. Olyan, mint mikor elsőre meg tudod mondani valakiről, hogy szimpatikus vagy ellenszenves, csak sokkal erősebben.

Nem vagyok belé szerelmes (nem lesznek pillangók a gyomromban, és nem megy fel a pulzusom 120-ra ha találkozunk)csak valahogy hat rám.

Azóta hogy először megláttam. Nagyon erős kisugárzása van egyébként (nekem is, ha ez számít).

Ő is felfigyelt rám már az első találkozásál.

Nem tudtam hogy hívják, de mikor megnéztem sulihonlapon az osztálynévsort, elsőre "eltaláltam", mi a neve.

Csak úgy kíváncsiságból információt kértem róla egy közös ismerőstől. Később kiderült, ő is utánam érdeklődött, de mástól.

Azonnal észreveszzük egymást tömegben is, néha egyszerre nézünk egymásra.

Nem érzek iránta semmit, csak valahogy nagyon hat rám.

Fucsa, mintha valami energia lenne köztünk. Mintha már régtől ismerném, pedig szeptemberig azt se tudtam, egyátalán létezik.

Mi ez? Tötént már mással is hasonló?

Köszi előre is! :)

17/L


2011. nov. 18. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet az eltitkolt ikertestvéred:O Nem tudom amúgy, előfordulhat...
2011. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
van valami elintéznivalótok egymással.
2011. nov. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek! :)

2. válaszoló, erre már én is gondoltam. Elég valószínűnek is tartom.

Olyan mintha nem is foglalkozna velem, mégis hamarabb tudta a nevem, mint én az övét.

Egyszer történt már ilyen velem, ott aztán az lett a ége, hogy egymásba szerettünk a sráccal, de sohasem járhattunk.

Kíváncsi vagyok, vele milyen viszonyban leszünk (ha leszünk egyátalán...)

2011. nov. 18. 16:17
 4/5 A kérdező kommentje:
*vége
2011. nov. 18. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:
engedd meg neki hogy belevezesse az adatátvívőkábeljét a te aljzatodba.akkor talán mindenre fény derülhet.mellesleg valószinüleg előzőéletbeli testvérlélek vagy ilyesmi.akár te is lehetsz ,duál lélek
2011. nov. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!