Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ezotéria témában miért...

Az ezotéria témában miért nemlehet kételkedni?

Figyelt kérdés

csak a támogató helyeslő hozzászólásokat türik meg a kérdezők.

miért vagyok hitetlen ha nemhiszek a reptoidokban meg a sok hasonlóban..


2011. dec. 11. 21:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne kételkedni? Mivel alapvetően nagyfokú szkepticizmussal vagyok megáldva sok témakörrel kapcsolatban és tanulatlannak se tartom magam ezért elég sok kérdésre a kérdező/hozzászóló felé negatívnak ható megjegyzést illetve véleményt nyilvánítok,viszont próbálom féken tartani a bennem rejlő parasztot és mindezt kulturáltan és valós tényekkel alátámaszthatóan igyekszem tenni.Példának ha érdekel itt egy korábbi kérdés,ha megnézed nem pontoztak le pedig nem helyeseltem agyatlanul a nekem nem tetsző hozzászólásokra.Elismerem ugyan hogy nem a legszebb virágnyelven íródott kommentek voltak de a logikát azért lehet benne látni viszont mégse csak egy odavágott lekicsinylő választ adtam.

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__reinkarnacio-es-karm..


És hogy miért írogat egy hozzám hasonló ember ebbe a témakörbe? Egész egyszerűen azért mert aki azt állítja hogy nem volt semmi megmagyarázhatatlan élményben része az valószínűleg nem mond igazat és mint sokakat foglalkoztat ez a téma,de csakis és kizárólag a valós része nem pedig a poénnak szánt raptoidok,szélhámos halottlátók,sámánok sem pedig az X5-ös bmwvel furikázó táltosokban vakon hívők tömege,és még sorolhatnám.

2011. dec. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mindenki abban hisz, vagy nem hisz, amiben akar, ezen teljesen felesleges vitatkozni.


Szerintem azon akadnak ki sokan, ha nem a kérdésre válaszolsz, hanem csak beírod, hogy hát igen, te ebben nem hiszel, meg ez hülyeség, sokszor oda is van írva a kérdéshez, hogy ilyen választ nem kérnek.

Tartsuk tiszteletben egymás hitét, még ha nekünk hülyeségnek tűnik is. :)

2011. dec. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy azt várják a kérdezők, hogy egyetértsen minden válaszoló.

De a szkeptikus válaszolók a legtöbb esetben nem tesznek mást, csak lehülyézik a kérdezőt, és oda nem illő dolgokat írnak.

Erre jó, hogy senki nem kíváncsi.

Más dolog azt írni, hogy "Szerintem ez a dolog nem működik, ezért, vagy azért", vagy "Rosszul gondolod, mert...", mint odaírni egy Vonzásos kérdéshez, hogy vetkőzz le a kiszemelt férfi előtt, vagy vonzd be mágnessel, vagy itasd le, és mássz rá.

Ezek hülye és értelmetlen válaszok.

Én sem hiszek el mindent, de lehetségesnek tartom, hogy van valami több is, mint, amit az 5 érzékszervünkkel észlelünk.

Aki meg arra kíváncsi, hogy szellemet látott-e, annak arra kell válaszolni.

Vagy azt, hogy igen, vagy azt, hogy nem, de normális hangnemben.

2011. dec. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
62%

Mert a sok "miért van itt szektpikus"-kiabáló ezós annyira iszonyatosan ostoba, hogy azt hiszi, csakis az ő világnézete létezik, csakis az övé lehet igaz, és minden más élből hülyeség. Na meg ha ellentétes véleményt kap, azon el kellene gondolkodni, azt meg utálják, hiszen ostobák, felér nekik egy sértéssel, nem csoda, hogy visszatámadnak.


Az ezt ihlető kérdés feltevője mintapéldánya az ostoba ezósnak.

2011. dec. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

de akkor minek kérdeznek ha csak helyeselni lehet? nemértem.

pár példa:-A zöldszemű lányok szemébe nézni tényleg veszélyes?

-Egy nagyon furcsa lényt láttam ma, leginkább egy macskára hasonlított, mi lehetett az?

-A vérfarkas jó házőrző?

-Mit tegyek ha jönnek a zombik?


és csodálkoztok hogy kétkedek?

2011. dec. 12. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!