Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ezotéria témában miért...

Az ezotéria témában miért nemlehet kételkedni?

Figyelt kérdés

csak a támogató helyeslő hozzászólásokat türik meg a kérdezők.

miért vagyok hitetlen ha nemhiszek a reptoidokban meg a sok hasonlóban..


2011. dec. 11. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
mondjuk mer a reptoid kérdések elve poénból vannak feltéve azok tényleg nem léteznek és hülyeség az egész ha létezik is olyan külsejű lény nem biztos hogy az a neve és főleg nem a földet akarja leigázni.
2011. dec. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

csak példa volt.


de ha kicsit is kételkedik valaki akkor elvan hajtva a pi csába.


miért kötelező elhinni mindent?

pl: ufót láttam? erre irom egyszerűen hogy nem. és a komment: hülye kötekedő... huzz innen...

pedig csak válaszoltam. miért kérdez ha csak 1 féle választ fogad el?

2011. dec. 11. 21:58
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
sok a retardált.
2011. dec. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Helló

A legtöbb kérdésnél a kérdezők csak megerősítést szeretnének kapni, hogy az ő feltételezésük helyes, attól függetlenül, hogy többnyire nem az.

Amennyiben téged zavar, akkor ne írj nekik semmilyen választ, úgyis megteszi ezt más helyetted, kételkedni lehet csendben is.

2011. dec. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Mert nem a kételkedésedre kíváncsiak.Azzal nem lesz előrébb a kérdező, ha leírod neki, hogy te miben nem hiszel.Meg az olvasókat sem a te hited érdekli.

Mellesleg, ha kételkedő vagy, minek jársz ebbe a rovatba?Van még sok másik, látogasd azokat!

2011. dec. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"pl: ufót láttam? erre irom egyszerűen hogy nem. és a komment: hülye kötekedő... huzz innen.."


Mondjuk, ha megmagyaráznád, hogy szerinted az miért nem lehetett ufo, vagy ötletet adnál, hogy mi más lehetett, akkor talán nem küldene melegebb éghajlatra.

2011. dec. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%
Mert aki hisz az UFOkban,és az ezotériás ostobaságokban,azt semmilyen észérv vagy bizonyíték nem érdekli.
2011. dec. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is kérdeztem már itt valamit,és a kérdés mellé direkt kiírtam,hogy csak normálisan megfogalmazott válaszokra vagyok kíváncsi. Ennek ellenére jött 3 értelmes válasz és vagy 25 poénkodás,beszólás. Pedig én nem is csillámpóniról és reptoidokról kérdeztem.Szóval az én gondom a kételkedőkkel: nem tudnak normálisan válaszolni csak a hülye beszólásaikat nyomatják. Másik: ez ezotéria témakör. Aki nem hisz benne,az mit keres itt? Nekem nincs gyerekem,így én se írok a gyerekvállalás-nevelés témához. Aki nagyon poénkodni akar,menjen az egyéb témához.
2011. dec. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

"Mert aki hisz az UFOkban,és az ezotériás ostobaságokban,azt semmilyen észérv vagy bizonyíték nem érdekli."


Az észérv azt kéne diktálja, hogy aki nem hisz benne, az nem jön ide.Nagyon nyomorék életük lehet a szkeptikusoknak, ha csak arra tudják pazarolni, hogy idejárnak hülyülni és közölni, hogy ők ebben nem hisznek.De az kit érdekel???

2011. dec. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet benne kételkedni, sőt elutasítani is szabad.

Attól még létező dolog a spiritualitás, amit kizárólag az ért, akinek részévé vált már. Aki tapasztal, érez, vagy lát olyan dolgokat, amik esetleg józan ésszel nem magyarázhatók.

A spirituálisan gondolkodók ezért hasznosan tudnak reagálni egy-egy értelmes kérdésre, és amit Te támogató válasznak gondolsz, a kérdező számára lehet, hogy ellentmondó, az eredeti gondolattal ellntétes lehet, hiszen más megközelítésből érkezik.


Ha zavar téged, hogy valakinek a hitét nem tudod egy kommentel megváltoztatni, akkor reálisabb témákban válaszolj, és hagyd azokat, akik másképp gondolkodnak.

2011. dec. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!