Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi lehet?! (kicsit hosszú)

Ez mi lehet?! (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk a párommal új lakásba,az elején nem is volt semmi baj. Fel akartuk dobni ki is festettük,ezután jelentkeztek a furcsa dolgok. Egyik reggel valaki határozottan 3x kopogott az ajtón,majd a párom idegesen kipattant az ágyból,hogy miért nem keltettem elkésett a munkából(munkahely 3percre). Kinyitotta az ajtót sehol senki,lépcsőház tök sötét,a lépcsőházi ajtó is zárva, a lépcsőn sem szaladt le senki(2emeletes ház) Megnéztem az órát hajnali fél 3 volt!!

Aznap reggel a munkában a párom balesetet szenvedett betört a feje. Amikor hazaengedték a kórházból újra jelentkeztek az események.Úgy gondoltuk talán szellem,de mivel egyikünk sem hitt ilyesmiben,nem aggódtunk.

Egyik este arra ébredtem,hogy valaki toporog/rohangál a szőnyegen. Felkeltem feloltottam mindent,teljes rémület,de sehol semmi. Ezután esténként rendszeresen ropogás,kattogás,de sehol senki. Nem golyóztunk be,mert vendégek is aludtak itt akik reggel konkrétan azt mondták: "valami nincs rendben ezzel a lakással".Tanácsolták,hogy égessünk fehér gyertyát mert az elűzi a szellemeket,na ez sz@rt se ért. Sokszor nappal is úgy érzem,mintha figyelne valaki,de akkor nem jelentkeznek ezek a furcsaságok,csak este. De mi lehet ez? volt már valakinek hasonló élménye? A lakás viszonylag új építésű,ha ez számít.


2011. okt. 2. 00:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hozzatok valamilyen áldozatot, mert valamilyen energia nincs egyensúlyban körülöttetek. Ez egy nagy szerzemény a lakás. Akár saját erőből jutottatok hozzá, akár segítséggel, most a tietek. Egy bizonyos összeget juttassatok valami rászorulónak azzal a gondolattal, hogy ez a ti hozzájárulásotok ahhoz, hogy az egyensúly helyreálljon. Kaptatok valamit az élettől, ezért valamit adnotok illik. Majd ti megtaláljátok a módját, hogy hogyan viszonozzátok. Nem elűzni kell a szellemet. Ez olyan, mintha a követet vagy üzenethozót kergetnéd el haraggal.Elmegy magától, ha a béke helyreáll. Félnetek nincs mitől. A törvények azért vannak, hogy betartsuk őket. Ahogy lenn, úgy fenn. Lehető legjobbakat kívánom nektek!
2011. okt. 2. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!! Bár eddig nem hittünk az ilyesmiben,de valóban szerencsésnek mondhatjuk az életünket. Az adakozást meg úgy gondoltuk majd egy menhelynek juttatjuk el!! Köszönjük mégegyszer,remélem segíteni fog:))
2011. okt. 3. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!