Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki fél a jövőtől?

Ki fél a jövőtől?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 13:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

18:28

van azt hiszem,csak MÉG nem használják...

2011. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
2011. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én, az emberi hülyeség miatt.
2011. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én sem félek, inkább tartok tőle.


2012-től tartok, a december 21-től. Azt mondják akkor lesz a világvége, de már ezelőtt is mondták...

Ha világvége lesz, akkor az úgyis lesz.

Ha meg nem... akkor meg nem.

Csak mégis, biztos hogy december 20. éjszakáján aludni nem fogok. Rettegve várom a reggelt, és a percek majd napoknak tűnnek... Aztán nem történik semmi.. Megnyugszom.. Másnap délután 14:09 perckor pedig szétnyílik a Föld Magyarországon is...

2011. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

tegnap 18:28

Már vannak repülő autók,csak nem nagyon használják őket.Ott van pl. az M200G,ez egy repülő csészealj:

http://www.youtube.com/watch?v=Pp_gmzuZQGw

Vagy ott a Skycar.


A világvégétől nem kell félni,mivel nem lesz.A maják is megmondták,hogy nem jósoltak világvégét.A világvégének semmi köze sincs a ciklusváltáshoz.1000-re,2000-re,2009-re és most májusra is jósoltak vilgvégét,mégis itt vagyunk.Ezeket is a pénz miatt találják ki,mert jó filmeket tudnak csinálni belőlük,drágán el tudják adni az életmentő ketyeréket stb...

Szerintem jó lesz,hogy lesznek majd jetpackek,fénysebességgel repülő űrhajók stb.Sőt,a becslések szerint 2030-ra már láthatatlanná tévő köpeny is lesz.

2011. júl. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem akinek van egy csepp esze, annak megalapozott hogy kéne tartania tőle, mert a jövő nem nekünk szól. Lehet álmodozni, de a világ vezetői nem a lakosság érdekeit nézik, csak az evolúció és az ipari világ előrehaladása a cél.
2012. jún. 27. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!