Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki fél a jövőtől?

Ki fél a jövőtől?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 13:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én.
2011. júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Csak aki nem ismeri.


Üdv, T-1000-es modell

2011. júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Arra gondolok hogy milyen élet várhat ránk mi történhet betegség szegénység stb.
2011. júl. 18. 14:06
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Én rettenőten félek...



Suliba kell menni :'(

2011. júl. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

igazából nem tudom eldönteni...nem is az a legmegfelelőbb szó ,hogy félek...hanem inkább tartok tőle :D

főleg attól,hogy ne adjisten 10év múlva már a fejünk fölött száguldoznak az autók...elveszik az élménye az aszfalton száguldozásnak!

[link]

Erről a videóról meg csak annyit,hogy nekem túl modern...én az ilyenektől irtózom....minden tiszta érintőképernyő,az emberi(fizikai) kapcsolatok teljesen elfognak veszni,még belegondolni is rossz!


Az,hogy pl.milyen lesz 10 év múlva M.o.,inkább hagyjuk...inkább azt nem akarom megérni,hogy amit őseink szenvedéseikkel megszereztek maguknak azt a későbbi kormány teljesen szétzúzza(nem mintha most nem).


Az meg,hogy a jövőben belénk csapódik-e egy meteor vagy bármi más,az nem izgat,az ellen nem tehetünk sok mindent,mert a holnap is a jövő,és akkor sem tehetnénk semmit.Talán majd úgy 10 év múlva.

2011. júl. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Azt kihagytam,hogy találok-e munkát?

Mert ez most eléggé nehézkes,na meg ,hogy megtudok-e majd élni.

2011. júl. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Aki tiszteli a mát, annak lesz holnap. Ennyire egyszerű ez.
2011. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Én a mulandóságtól félek inkább, s nem pedig a jövőtől.

Sajnos nem vagyok elég bölcs ahhoz, hogy felfogjam; Ez az élet rendje! Hogy egyszer minden véget érjen.

Hiába van illetve volt meg mindig mindenem. (mint anyagi, mint szellemi, mint egzisztenciális szempontból.) Túl sok veszteni valóm van és túl sok mindent szeretnék még elérni/megcsinálni és az idő pedig csak folyamatosan röpül és egyáltalán nem lassul! Egyelőre!

2011. júl. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 BlackSword ***** válasza:
Teljesen felesleges attól félni, ami be fog következni, és nem tudsz ellene tenni semmit... Szóval inkább menjél kapálni!!! Hátha abban jobb vagy...
2011. júl. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2011 van és még mindig nincs egy K*RVA repülőautó!!!!!!
2011. júl. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!