Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan szoktatok meditálni?

Hogyan szoktatok meditálni?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, kinek milyen módszer jött be?

Hiteltelennek találom, hogy horribilis árakon árulják a "megvilágosodást". Ezért interneten szoktam keresgélni.

Arra gondolok, milyen zene a kedvenc, állva, ülve, fekve, jógázva, futva, gyertyával, füstölővel, csini párnán széken ágyon földön ülve, erkélyen, a kertben, kővel vagy anélkül, mantrát mondogatva, sóhajtozva, egyenes háttal, görnyedve. Evés ivás előtte ami segít?

Egy kép vagy folyamat elképzelése? Utazás vagy lébecolás, feladat végre hajtás? Mit? Milyen céllal? Stb

Köszönöm előre is :-)


2011. júl. 1. 09:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Feküdj le az ágyadba, egy reggeli, és egy kis felfrissülés után, és maradj ébren, miközben nem csinálsz semmit az ég világon. Pattanj fel a bringádra, és tekerj le a Velencei-tóhoz, keress egy magányos partszakaszt, és ússz ameddig jólesik, majd feküdj ki a partra, és add át magad............Az elsőt már csináltam, a másodikat meg mindenképpen fogom, a puszta gondolat is jól esett számomra=)

16f

2011. júl. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Oh, és ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt:


[link]

2011. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

tegnap 23:14-nek

Drága, volt szó tudatmódosítóról? :D

2011. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hát na vajon mi van abban a vizipipában, ha ellazulsz tőle? :D
2011. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

köszönöm! Nagyon kedvesek vagytok, bár egy kicsivel több részletre voltam kíváncsi, de nem baj.


És nagyon köszönöm szépen a SÁTÁNOS meditációkat, esküszöm megjelent előttem Lucifer is, pusziltat mindnyájatokat :-D


Valóban nagyot sarkítottam amikor a "megvilágosodásról" írtam. Csak amikor ilyen technikák után kutattam, nem egy volt 5 ezer forint felett cd esetleg könyv és ez még csak az első szintje legalább háromszintes mindegyik, még akkor is ha ezek nem valláshoz kötöttek.

Én is kíváncsi lennék a budhista meditációra, ha írnál keveset kedves egyik hozzá szóló aki említette őket, megköszönnénk.


Ingyenes meditáció oktatást találtam a Sahaja jógánál, szimpatikus, de valahogy nem mindig tudok egyet érteni, azonosulni.

Még egyszer köszönöm

2011. júl. 3. 11:36
 16/21 anonim válasza:
Azok a fránya szereotípiák... :) elárulom, hogy lehet venni ízesített pipadohányt :) füvet bongból kell szívni :D
2011. júl. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Én véreskezű antibagós létemre kiakartam próbálni a pipát, de ha a cigit nem bírom akkor ezt sem :-)
2011. júl. 3. 13:18
 18/21 anonim ***** válasza:
2011. júl. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Jóval lágyabb a füstje(és finomabb, kellemesebb illatú) mint egy rendes ciginek :)
2011. júl. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az oldalakat :-)


Biztos vagyok benne. a furcsa az hogy maga a dohányos kultúra az tetszik. Van néhány jellemzőbb bagós jelenet a filmekből, amikor nagyon szépen dohányoznak az emberek, élőben sosem ilyen szép. DE! ettől függetlenül nem fogok részokni mert önző dolog.

2011. júl. 3. 23:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!