Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a halálról?

Mit gondolsz a halálról?

Figyelt kérdés
Hogyan képzeled el stb. Egy nemrégiben feltett kérdés miatt írtam ki,de nem ugyanaz,mert az arról szól hogy félnek-e tőle az emberek. Jöhetnek a válaszok. :)
2011. máj. 26. 15:39
1 2 3 4
 1/40 Killgun ***** válasza:
Kegyelemdöfés,jutalom,a szenvedések vége...Amúgy nem vagyok emós :'P csak sok mindent éltem át,most is sok minden fáj,de persze meghalni csak akkor akarok,ha itt az ideje...Van még miért küzdenem,és azért fogok a halálomig is!
2011. máj. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
80%
én rettenetesen bevagyok tőle sz@rva!! :-SSSSSSS és ennél nagyobb istenverését el se tudok képzelni annál hogy pontosan tisztában vagyok azzal hogy egyszer nekem is meg kell halni :-SS
2011. máj. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Megértem.. :) Egyébként én nagyon félek a haláltól és nem is tudom,hogy képzeljem el. Nem is akarom. :/
2011. máj. 26. 15:47
 4/40 valakiakitnemismersz ***** válasza:
0%
Semmit.Jó eséllyel egy koporsóban fogok rohadni és a sok csúszómászó a a csontjaimról próbálja leszedni a húsom.
2011. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
ja látom nem arra vagy kíváncsi h félünk e, de pont ilyesmin gondolkoztam 1ébként :-S :-// fogalmam sincs hogy képzeljem... nem akarok se megfulladni, azt semmiképp sem, sem elégni, se nem akarom hogy fájjon, wááá NEM AKAROK MEGHALNIIIIII :'-( brühühühüüüüü
2011. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 valakiakitnemismersz ***** válasza:
16%
Gyáva
2011. máj. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
CSUBI! Mit mondtam én neked az írogatásról! :)
2011. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim válasza:

míg nem volt családom, addig igazából természetesnek tekintettem, sőt érdekelt, mint a legtöbb fiatalt...

de így, hogy van egy gyerek és úton a következő, így szeretnék nagyon sokáig élni és rettegek a haláltól...

2011. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
rákkattantam a témára, egyszer majdnem meghaltam legalábbis meghalhattam volna és elájultam masszívan, de arra az időre amig nem voltam magamnál semmire sem emlékszem, de semmi semmire, és az a szörnyű hogy pont ezért fel se tűnt volna ha soha többé nem ébredek fel, vagy nem is tudom megfogalmazni, szóval valószínű észre se fogjuk venni hogy meghaltunk és ez borzalmas, legalább annyira borzalmas mintha észrevennénk! de így sosem tudhatjuk hogy mikor van az utolsó pillanat és ha eljönne se vennénk észre, én legalábbis nem vettem észre és egy olyan 20perc ki is esett az életemből, arra se emlékeztem még a mai napig sem emlékszem rá... amikor visszajött a tudatom az első sötétség volt mert csukva volt a szemem aztán meg mint a hegylakóban hirtelen magamhoz tértem, nagyon borzalmas volt! szerintem túl makacs voltam ahhoz hogy ott maradjak! mivan ha felkelek a hamvasztás alatt? :-SSSSS na jó ez hülyeség de milyen ijesztő lenne már, biztos nagyon forró lesz, és szörnyű belegondolni hogy elégetik imádott testemet :-S..........
2011. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 Killgun ***** válasza:
2. és mindenki aki fél a haláltól szevasztok 1. vagyok.Miért féltek?Nem az az istencsapás,hogy meg kell halni,hanem ohgy meg kell születni.Az élet sok fájdalma,a szíved darabokban,foltozgatva,jéghidege,éppen dobog,és ha megjön a halál onnantól jön az örök nyugalom.Aki átélte milyen a pokolban,az attól sem fél,hogy odajut...Végülés a "fizikai" fájdalom semi a lelkihez képest.Inkább égek a tűzben az örökkévalóságig,mint 80 évig hazugságban,gyalázkodások stb között élek....Remélem soha nem értitek meg ;')
2011. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!